Forum dyskusyjne

RE: Co jest ze mną nie tak ? Jestem wynalazcą

Autor: wloka   Data: 2022-07-10, 10:14:54               

Chłopie. Czy ty czytasz sam siebie? Piszesz, że pracujesz nad tym, żeby nie być traktowanym jak dziecko specjalnej troski i chcesz żeby mama rozumiała twoje uczucia itd...a jednocześnie szukasz sposobu żeby byc potraktowanym jak dziecko specjalnej troski.

Piszesz jak semi-kaleka i nie widzisz w tym nic złego. Czyli tutaj chcesz stworzyć atmosferę jak na terapii, na której byłeś 5 lat? I chcesz coś przegadać? Bo jakbyś był na terapii to byś się podpierał terapią? A bez tego co by się stało? Musiał byś iść przez życie sam i sam sobie radzić.

Czy ty nie widzisz że problemem nie jest relacja z mamą, bo już przecież nie tylko mieszkasz na swoim, ale jesteś w stanie jej np: zabrać klucze itd...tylko twoim problemem jest terapia i relacja z procesem terapeutycznym. Piszesz jak osoba która jest zależna od procesu terapeutycznego. Nie widzisz tutaj problemu?

Szukasz środowiska żeby stworzyć namiastkę atmosfery terapii. Czyli tego potrzebujesz. Nie jest to problem? Sam sobie przecież radzisz świetnie, więc po co ci ta atmosfera?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku