Forum dyskusyjne

RE: Czy dalej kontynuować związek? Proszę poradźcie

Autor: naiwna30   Data: 2022-06-01, 14:15:19               

Uważam, że Twoje pytania nie są wścibskie, generalnie doceniam każdą osobę, która wypowiedziała się w moim temacie, bardzo potrzebowałam wsparcia, porady i żeby ktoś popatrzył na to z boku, gdzie ja bardzo emocjonalnie do tego podchodzę.

Jesteśmy prawie 5 lat, na prawdę czuję jakbym go znała od zawsze, gdy go poznałam, wiedziałam, że to nie będzie przelotna znajomość, przyznam, że pierwszy raz coś takiego poczułam przy mężczyźnie.

Generalnie jest to facet, jakiego każda kobieta, by chciała. Mądry, ciepły, wesoły, opiekuńczy, pełen pasji, pomocny, zaradny, chcący być w przyszłości mężem i tatą, potrafiący rozmawiać o swoich problemach i potrzebach, poza tym od samego początku traktował mnie jak swoją rodzinę.

Jak widać ma bardzo wiele zalet, muszę też przyznać, że zalety przewyższają nad jakimiś maleńkimi wadami. Zawsze twierdziliśmy, że pomimo jakiś różnic między naszymi temperamentami i poglądami na niektóre sprawy, jesteśmy dla siebie stworzeni i żadne nie wyobraża sobie być z kimś innym.

Wiem, że potrzebuję dużo czasu, by ten związek wrócił na dobre tory. Też bardzo mi pomaga to jak mój chłopak się stara, by pokazać mi, że jestem dla Niego najważniejsza i gdy stwierdził, że zwłaszcza teraz powinniśmy być cały czas z sobą mimo, że to będzie cieżki czas dla nas.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku