Forum dyskusyjne

RE: Wybór specjalności

Autor: Adamos325   Data: 2021-09-27, 23:33:59               

Tak myślę, że w tym swoim poście z godziny 16.14 to trochę przesadziłem..., zrobiłem się zbyt szczery i otwarty, choć lubię żyć w prawdzie - a Ty Fatum zaraz chciałaś to wykorzystać ;)) Aj, Ty niedobra.

Pokora, jak na razie nie znalazłem nigdzie że to wiedza - może bardziej otwarcie na wiedzę... I też życie w prawdzie, że nie jestem lepszy niż jestem :)

Hardy? - może masz trochę racji, dobrze czujesz - po prostu umiem postawić na swoim i bronić tego - bronić nie w pysze, tylko w analizie - bo... ludzie są piękni i kochani i uroczy - ale czasami też są niedoskonali i trzeba się z nimi naużerać :)) - tzn. spokojnie i wytrwałe umieć im przedstawić swój punkt widzenia. A życie ogólnie jest piękne, może być, jeśli go sobie dobrze ułożymy. Tak, jestem hardy - ale w dobrym tego słowa znaczeniu... Czasami trzeba odpuścić, zrozumieć, machnąć ręką - a czasami trzymać się swojego zdania. Cenię też wolność... - a tak ogólnie, mało jest ludzi wolnych na świecie, namiętności i ich pożerają i odbierają radość - a tam trzmiel w polu bzyczy, pasikonik gra na skrzypcach, a obok barwny mural, aż tchu mało w piersiach ;) Życie składa się z trosk i radości - ważna jest równowaga i żeby tego drugiego było ciut więcej. Nawet nie więcej ilościowo, może być mniej, ale WAŻNE żeby to zauważać!! Wtedy sił nie ubywa... - a przyjaciele się uśmiechają. Nawet nie potrzeba filozofii i psychologii - ważne tylko żeby to rozumieć... Wtedy pokorą staje się wiedzą ;)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku