Forum dyskusyjne

RE: Ile kosztuje zywnosc na miesiac???

Autor: Aktywny   Data: 2021-04-11, 15:29:11               

Witam. Zawsze w dużych i największych miastach życie jest droższe. Wyższe ceny za wynajem mieszkań, wyższe opłaty za śmieci.
Wynajem w Polsce jest dość drogi, bo wiadomo, że w dużych miastach, jeżeli mieszkania są dobrze wyposażone, to właściciele takich mieszkań sporo sobie za to liczą. Czasami, praca za niskie wynagrodzenie nie wystarcza i nie da się wynajmować samemu mieszkania, a lepiej i taniej jest z kimś wynajmować i wspólnie opłacać za wynajem i za inne opłaty. Ale też nie jest to proste, bo by z kimś razem mieszkać, trzeba się umieć dogadywać w różnych sprawach.
W Warszawie, w bardzo drogim mieście najczęściej ludzie nie mieszkają sami, bo ich na to nie stać. Mieszkają jeszcze u rodzin lub wynajmują mieszkania ze znajomymi, jeżeli tak się złoży i się składają wspólnie na opłaty. Wszyscy pracują, a o ile prace mają, i to jeszcze na stałe, bo tu też bywa z pracą różnie.
Znałem dziewczynę z Warszawy, która mieszkała z matka ( nie znam teraz sytuacji, bo nie mam już kontaktu z tą dziewczyną ) i ona nie byłaby w stanie sama zamieszkać, bo nie miała takich dochodów z pracy. Nie wystarczyłoby jej na wynajem. I dużo ludzi, również młodych nie stać na mieszkanie samemu.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku