Forum dyskusyjne

kontakty towarzyskie w zwiazku

Autor: ivonanana   Data: 2020-08-03, 08:19:25               

Witam. W przyszłym roku planujemy z narzeczonym zawarcie związku małżeńskiego. Na razie nie mieszkamy razem gdyż nie stać nas na kupno mieszkania a kredytów mamy pełno by brać kolejne. Można powiedzieć, że pomieszkujemy razem trochę u mnie i moich rodziców a troche u niego ( po ślubie będziemy mieszkali u niego).
Problemem jest to że zarówno On jak i ja byliśmy zawsze towarzyskimi ludźmi, narzeczony ma swoją paczkę znajomych i ja mam znajomych - zarówno On ze swoimi jak ja ze swoimi spotykamy się czasami.
Kilka razy narzeczony kazał mi zakończyć już znajomości i skupić się na nas i na naszym związku. Ja to samo chciałam aby On zakończył ze swoimi kontakt. Niestety jest uparty i twierdzi że Ci znajomi są mu potrzebni i znają się długo bardzo, Ja tak sam ze swoimi znajomymi znam sie ponad 10 lat. Próbowałam znaleźć kompromis proponując aby Narzeczony zapoznał mnie ze swoimi znajomymi a ja jego ze swoimi to powiedział że nie chce zapoznawać mnie z jego znajomymi tak jak by miał cos do ukrycia i nie chce poznawać moich. Twierdząc że mi znajomi nie są do niczego potrzebni że powinnam mieć z nimi kontakt telefoniczny.Dałam kolejną propozycję abysmy skupili się na nas i nie mieli żadnych znajomych i opierali się tylko na kontaktach rodzinnych, niestety nie zgodził się powiedział że ja mam zerwać znajomości a On nie może i nie chce.
- Czasami mam już dość tych kłótni o znajomych. Jak mam wybrnać z tego jak przekonać narzeczonego do tego że nie tylko On ma prawo mieć kolegów?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku