Forum dyskusyjne

Pytanie od kobiety do kobiet.

Autor: Deseczka   Data: 2020-06-14, 19:46:30               

Przejdę od razu do rzeczy. Potrzebuje zasięgnąć porady i obserwacji z innych perspektyw i doświadczeń.

Jestem w długoletnim związku. Mój chłopak bardzo często łapie mnie za moje piersi w sytuacjach, które nie są w żaden sposób erotyczne. Najczęściej dzieje się to kiedy o coś się sprzeczamy. Nie jest to kłótnia, czasemw większości przypadków te rozmowy cechują się poczuciem humoru z obydwu stron. Interpretuje to jego obmacywanie jako argument niewerbalny. Kiedy wygrywam sprzeczkę, albo jego czepianie się nie robi na mnie wrażenia, nie reaguje, jestem stabilna emocjonalnie, to wtedy łapie mnie za piersi. To jest coś co mi bardzo przeszkadza, czuje się wtedy poniżona. Powiedziałam mu o tym. Sytuację nadal mają miejsce. Często kiedy powtarzam mu, że to jest dla mnie nie miłe, poniżające, to on zamyka się w sobie. Milknie i nie reaguje. Wychodzi z pokoju.

Nie chcę abyście diagnozowali jego. To co mnie zastanawia, to jest jak bardzo powszechne jest takie zachowanie w związku i jeżeli są tu dziewczyny, które tego doświadczają/doświadczały, to jak sobie z tym radzą, poradziły.

Jeżeli jakiś mężczyzna chciałby się wypowiedzieć, to oczywiście też zapraszam. Jednak zdaje sobie sprawę, że w takim wątku mężczyźni mogą się wybielać, kreować siebie na lepszych, co jest zrozumiałe. Każdy z nas potrzebuje akceptacji. Uważam, że wypowiedź mężczyzn może być nie do końca szczera. Przepraszam Panów serdecznie.

Dziękuję za wszystkie wasze komentarze.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku