Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Prośba o pomoc w badaniu

  Autor: AgnieszkaTK   Data: 2020-05-13, 22:15:45               Odpowiedz

  Szanowni Państwo,
  jestem pracownikiem naukowych Uniwersytetu Śląskiego. Chciałabym uprzejmie poprosić Państwa o pomoc i udział w prowadzonym przeze mnie badaniu.
  Jest to badanie przygotowane przez Instytut Psychologii i Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego. Jego celem jest poznanie Państwa opinii na temat ograniczeń nakładanych na mieszkańców krajów objętych pandemią SARS-CoV-2. Celem tych zakazów i nakazów jest ograniczenie liczby osób zakażonych i zarządzanie sytuacją kryzysową wywołaną pandemią. Nasze badanie jest próbą ustalenia związków pomiędzy akceptacją ograniczeń związanych z pandemią a szeregiem postaw społecznych i preferencji politycznych oraz innych cech indywidualnych.
  Badanie jest w pełni anonimowe a udział w nim jest dobrowolny. Nie zbieramy żadnych danych personalnych. Można też zrezygnować z udziału w badaniu każdej chwili bez podawania przyczyn.
  Odpowiedź na pytania tego kwestionariusza zajmuje około 15 minut.
  Ankieta znajduje się pod linkiem: https://el.us.edu.pl/ankiety/index.php/691329?newtest=Y&lang=pl

  Będę ogromnie wdzięczna za pomoc! I obiecuję, że po przeprowadzeniu i analizie badań podzielę się nimi z Państwem na forum. Dodam, że robimy dodatkowy panel międzynarodowy z udziałem 6 państw.
  z poważaniem,
  Agnieszka Turska-Kawa  • RE: Prośba o pomoc w badaniu

   Autor: bezogonka   Data: 2020-05-13, 23:00:09               Odpowiedz

   Pani Agnieszko,proszę poprawić błędy w ankiecie. Jest ich sporo.
   Pozdrawiam.  • RE: Prośba o pomoc w badaniu

   Autor: fatum   Data: 2020-05-14, 00:30:44               Odpowiedz

   Wypełniłam do końca ankietę.Pytania były łatwe.Przy okazji dowiedziałam się,że dzięki tej ankiecie to nawet mogę,jeśli zechcę zagłosować na PiS i wybranego kandydata.-:)Łał.