Forum dyskusyjne

Prośba o pomoc w badaniu

Autor: AgnieszkaTK   Data: 2020-05-13, 22:15:45               

Szanowni Państwo,
jestem pracownikiem naukowych Uniwersytetu Śląskiego. Chciałabym uprzejmie poprosić Państwa o pomoc i udział w prowadzonym przeze mnie badaniu.
Jest to badanie przygotowane przez Instytut Psychologii i Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego. Jego celem jest poznanie Państwa opinii na temat ograniczeń nakładanych na mieszkańców krajów objętych pandemią SARS-CoV-2. Celem tych zakazów i nakazów jest ograniczenie liczby osób zakażonych i zarządzanie sytuacją kryzysową wywołaną pandemią. Nasze badanie jest próbą ustalenia związków pomiędzy akceptacją ograniczeń związanych z pandemią a szeregiem postaw społecznych i preferencji politycznych oraz innych cech indywidualnych.
Badanie jest w pełni anonimowe a udział w nim jest dobrowolny. Nie zbieramy żadnych danych personalnych. Można też zrezygnować z udziału w badaniu każdej chwili bez podawania przyczyn.
Odpowiedź na pytania tego kwestionariusza zajmuje około 15 minut.
Ankieta znajduje się pod linkiem: https://el.us.edu.pl/ankiety/index.php/691329?newtest=Y&lang=pl

Będę ogromnie wdzięczna za pomoc! I obiecuję, że po przeprowadzeniu i analizie badań podzielę się nimi z Państwem na forum. Dodam, że robimy dodatkowy panel międzynarodowy z udziałem 6 państw.
z poważaniem,
Agnieszka Turska-Kawa

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku