Forum dyskusyjne

Instagram jako narzędzie..

Autor: pawelson95x   Data: 2020-04-13, 09:43:06               

Hejka.

Powiedźcie mi jak to jest z tym Instagramem eks. Na początku dodam, że nie pytam o powrót danie spokoju, czy nie oglądanie relacji. Czysta ciekawość 🙂

Moja eks nigdy nie używała Insta czy Face do pokazywania życia, udostępniania czegokolwiek byliśmy zawsze anty. Po naszym rozstaniu 3 tygodnie po zaczęła dodawać relację. Oglądałem je, przestałem w pewnym momencie. 2 czy 3 relację były fejkiem bo ściągnięte od koleżanki z Insta (widać to ewidentnie, zdjęcie słabej jakości). Gdy już przestałem ogladac, było ich mniej wtedy zaczęła dodawać zdjęcia na insta z cytatami piosenek o złamanej miłości.

Przestałem ja obserwować. Kilka dni nie dodawała nic, ja zrobiłem swoje konto publiczne i dodawałem zdjęcia (u mnie zdjęcia natury czy jakiegoś wypadu na bunkry nie swojego ciała czy buźki jak ona) gdy dodałem relację pierwsza ona nagle znowu się pojawiła na Insta (dodała też zdjęcie, okładkę albumu o miłości) jakieś dwie foty i znowu cisza. Jakieś dziwne konto też wyświetliło moje relację, po czym na drugi dzień wstawiłem po prostu czarne tło i też wyświetliło.

Jak można to nazwać? Co o tym sądzicie? O co w tym chodzi? Możecie też nie łączyć mojego życia na Insta z jej.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku