Forum dyskusyjne

RE: zdrada z mojej strony..

Autor: sysRq2   Data: 2020-03-15, 01:57:50               Tytuł sugeruje, że dopuściłeś się rzeczywistej zdrady z inną kobietą. Zachowanie dziewczyny względem Ciebie również sugeruje, że coś przeskrobałeś znacznie poważniejszego niż tylko pisanie z paniami lekkich obyczajów i zaglądanie na strony dla niedojrzałych chłopców. To też jest forma zdrady, ale łatwiej ją wybaczyć. Z trudem mi przychodzi wierzyć, że są jeszcze kobiety w akademikach, które mają łzy w oczach na wieść o tym, że ich rycerz ogląda spółkowanie innych ludzi nagrywane przez osoby trzecie.

Domyślam się, że reakcja może być podyktowana odkryciem takich rozmów (może zechcesz się podzielić jak do tego odkrycia doszło?) co dla niej było jednoznaczne z faktem dokonanym, że kiedyś z tymi paniami się spotykałeś.

Jeśli problem ze stronami był od dawana, to najprawdopodobniej wcześniej niż poznałeś te dziewczynę. Zatem pytanie podstawowe i kluczowe dla zrozumienia sytuacji. Czy kiedykolwiek korzystałeś z usług prostytutek nawet w czasie, gdy nie byłeś z tamtą dziewczyną? Jestem ciekawy dlaczego wolałbyś nie wchodzić na ten temat oraz czego tak żałujesz, bo chyba nie kilku kliknięć na porno stronce? Ten rozdział nie jest zamknięty, on się będzie za tobą ciągnął. Nie jest czasami tak, że okłamujesz te dziewczyne w żywe oczy? Przykładowy scenariusz. Ona odkryła twój profil na takiej stronie jak "roksa" z tanimi jak barszcz prostytutkami, gdzie wystawiałeś oceny oraz komentarze paniom lekkich obyczajów i prowadziłeś z nimi liczne konwersacje, ale samej dziewczynie wmawiasz, że nigdy nie korzystałeś z ich rzeczywistych usług, że to tylko takie pisanie dla zabawy? Sam stwierdziłeś bowiem, że nigdy się nie spotykałeś z nikim będąc w związku, ale mogłeś być dziwkarzem jak nie byłeś w związku i niedawno to wypłynęło na światło dzienne, dlatego dziewczyna wzgardziła twoją osobą.

"Jeśli chodzi o mnie to żałuję bo ja pokochałem tak na prawdę (z tymi stronami to był problem od dawna dlatego nie chce zbytnio wchodzić na ten temat no to już zamknięty rozdział)."

OTWÓRZMY TEN ROZDZIAŁ.

PS.Przepraszam za chaos, ale śpię. Wniosek czuje jednak sercem za słuszny.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku