Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Mam doła. Po prostu.

  Autor: shalony   Data: 2020-03-07, 15:51:26               Odpowiedz

  Raczej nigdy nie powiedziałbym o sobie jako o szczęśliwym człowieku. Zawsze w moim życiu działo się coś nieprzyjemnego, ale za każdym razem udawało mi się podnosić. Ostatnimi czasy jednak posypało się dosłownie wszystko. Zaczęły się problemy rodzinne, zdrowotne, finansowe. Do tego dochodzą problemy psychiczne - nerwica, która zdaje się nawracać. Miało to wszystko na mnie ogromny wpływ, jednak starałem się z tym walczyć. Wczoraj jednak otrzymałem ostateczny cios w serce - znajoma, w której się zakochałem, prawdopodobnie jedna z ostatnich osób na jakich mi zależy, ostatecznie nie odwzajemniła moich uczuć. Widujemy się praktycznie codziennie (z powodu szkoły, ta sama klasa). Między nami wszystko "ok", jednak już jestem w stanie przewidzieć te wszystkie niezręczne sytuacje, jakie będą miały z tego powodu miejsce w przyszłości. Byłem u swojego dobrego znajomego, wygadać się i trochę zrelaksować, jednak on jest w czepku urodzony, i jego optymistyczna gadka jakoś do mnie nie przemówiła.

  Mówi się, że czas leczy rany, i chciałbym w to wierzyć. Ja jednak czuję, jakby mój umysł był we mgle. Nie mogę się na niczym skupić, nic nie sprawia mi przyjemności. Trwa to dopiero drugi dzień (na tak dużą skalę) jednak mam silne przeczucie, że szybko to nie minie. W nocy też nie spałem, ucinałem sobie drzemki 1-2 godzinne jak już nie wytrzymywałem ze zmęczenia.

  Nie szukam tutaj rozwiązania moich problemów, bo muszę z nimi poradzić sobie sam. Szukam tutaj kogoś, kto jest w podobnej sytuacji i chciałby porozmawiać, popisać, wesprzeć, cokolwiek... Nigdy nie było mi tak ciężko.  • RE: Mam doła. Po prostu.

   Autor: lovesalsa   Data: 2020-03-07, 16:04:05               Odpowiedz

   cześć, może pójdziesz do psychologa?   • RE: Mam doła. Po prostu.

    Autor: shalony   Data: 2020-03-07, 16:29:13               Odpowiedz

    Na drodze stoją problemy finansowe. Psycholog raczej odpada. Zresztą, chyba nie czuję takiej potrzeby. Chciałbym po prostu porozmawiać z kimś w podobnej sytuacji.  • RE: Mam doła. Po prostu.

   Autor: aurora   Data: 2020-03-14, 22:57:08               Odpowiedz

   Też byłam w klasie że swoim byłym ;) Da się to przeżyć, choć łatwe to nie jest. Jedyne co można tutaj zrobić to przeczekać. W pewnym momencie zapomnicie o tym i wszystko powoli zacznie wracać do normy.
   Taka bezsenność może potrwać bardzo długo. U mnie trwało to ok. 1,5 miesiąca. Jest to bardzo wyczerpujące. Mi pomogły zioła, jakiś rumianek itp. Nie bierz sie za leki na sen, to pomaga, ale wzbudza poczucie, że bez tego już nie uśniesz.