Forum dyskusyjne

RE: Nie wiem co ze sobą zrobić w życiu

Autor: Adamos325   Data: 2020-01-27, 10:10:44               

Osoby nieśmiałe mają na pewno trudniej w życiu... - osoby przebojowe prędzej sobie poradzą - wszędzie! Są po prostu łatwej zauważalne i odważne, nie dają o sobie zapomnieć. Ale osoby niepełnosprawne, w odpowiednich warunkach i z trochę wysiłku własnego - też sobie poradzą, nie trzeba po prosu unikać życia, tylko wychodzić mu naprzeciw - i stąd ten wysiłek własny! To co inni mają we krwi i co ich nakręca - Ty po prostu zostałeś nauczony innych zachowań - spokojniejszych... Może w tym sporcie coś próbuj? - choć wszystko wymaga wysiłku i pewnego samozaparcia. Możesz próbować indywidualnie lub grupowo - jeśli wolisz mniejsze grupy ludzi. Sport, dobre wyniki, satysfakcja, może Ci też dodawać sił do innych przedsięwzięć. Powodzenia! :) Czekamy na inne głosy.
Może potrzebujesz też, łatwej by było, gdy jakaś osoba lub rodzice dodali Ci też trochę wiary w siebie i we własne siły? - samotność walki też nie buduje i nie nakręca. Masz bliskich znajomych?

Jeszcze jedno - analiza wszystkiego też nie pomaga, lepiej zająć się życiem - one nie jest perfekcyjne! ;) Nawet jak popełniamy błędy, wszyscy to robią - lepiej iść do przodu, poprawiać je, a nie analizować! Błędy też nas uczą - całkiem bezproduktywne nie są. Przykładowo, am gdzie popełniłeś błędy z jedną dziewczyną, kobietą, nazwała Cię chłopczykiem - u drugiej już ich raczej nie powtórzysz ;)) A jeśli nie u drugiej, to u trzeciej, czwartej... Ważne żebyś potrafił się uczyć i wyciągał wnioski - podobnie z tą szkołą. Czasami tak, dobrze jest też kogoś bliskiego lub mądrego się poradzić - mniej błądzenia! A teraz z wiarą we siebie, z tymi radami, "bierz byka za rogi" ;))

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku