Forum dyskusyjne

RE: Potrzebuję czegoś więcej.

Autor: APatia   Data: 2020-01-29, 21:47:24               

Autor: sysRq2 Data: 2020-01-29, 18:54:50

"Mocne wnioski, uchhh. Niczego takiego nie pamiętam abym kogokolwiek "do burdelu wysyłał", to jest raczej twoja mocna nadinterpretacja rzeczywistości, nie pierwsza. To raczej kobiety same się tam wysyłają swoim postępowaniem, ale ten burdel jest bardziej mentalny."

I ponownie! Wiesz jak to się nazywa? GASLIGHTING.
Najważniejsze, że tylko te kobiety się do burdelu wysyłają... ale wiesz... bez popytu nie ma podaży.

"Jak ktoś chce szacunku w oczach mężczyzny, to niech najpierw się zacznie szanować we własnych oczach. Kiedyś tak było i było pięknie. Było normalniej."

A to tego ci brakuje?
Fajnie by było jakby kobiety robiły to czego chce facet.
Normalniej powiadasz? Piękniej dla facetów, powiadasz?

"Światem, gdzie jeśli ktoś mówi: "zabijanie jest złe", to ktoś przychodzisz z odsieczą i krzyczysz: "moje ciało moja sprawa"."

Ale to prawda. Moje ciało, moja sprawa. Uważasz, że ktoś chory na Alzheimera nie ma prawa do eutanazji? Ja bym chciała móc zadecydować czy chcę egzystować jak roślina czy chcę zakończyć to zanim się nią stanę. Zanim moi bliscy będą musieli na to patrzeć.

"5. Moje szorstkości w stosunku do APatii, która chyba zaczęła pierwsza o ile pamiętam ale nie chce skłamać. Zaczęłaś pierwsza? Przyznaj się. Ostatecznie ją za to przeprosiłem. Ona mnie nie."

Nie mam się do czego przyznawać. Wszystko jest napisane czarno na białym. Tym bardziej nie zamierzam przepraszać. Przeprosiłeś bo uznałeś swoją winę. Ja również ją uznałam. Dla mnie sprawa jest jasna.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku