Forum dyskusyjne

RE: Potrzebuję czegoś więcej.

Autor: Adamos325   Data: 2020-01-29, 01:03:54               


P.S.
Pokonałem depresje bez was, i to was boli. Prawdziwą depresje. Bez waszych lekarstw i speców od psychomanipulacji mózgiem ;). To poczucie, że jesteście niepotrzebni. To ma prawo boleć. Ona też może zwyciężyć. Tylko musi tego zapragnąć. :-)

Może dobrze myślisz i piszesz i wyciągasz wnioski SysRq2 - ale czy to u wszystkich zadziała... :) Każda depresja i diagnoza i człowiek i jego myśli, doświadczenia - są trochę inne. Choć może droga jest dobra - nawet jak jesteśmy inni, to chyba cos nas łączy?

Może też trudno jest nam do wszystkiego się przyznać, nawet przed samym sobą? - czasami też winę zwalamy na innych... Kobiet i mężczyzn przeżycia, postrzeganie, odczucia też się trochę różnią...

A i jest jeszcze trzecie - każdy osobiście ma swoją drogę do przejścia... Może tylko na niej błądzić, ale przez to też mieć więcej wrażeń ;), oczywiście, tylko żeby życie go nie ścięło z nóg. Ale niektórzy wyrażają filozofię - "lepiej krótko żyć i aktywnie, niż długo i apatycznie" Coś w tym chyba nawet jest! ;)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku