Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Czy to Forum pomaga? 2020rok.

  Autor: fatum   Data: 2020-01-20, 09:57:34               Odpowiedz

  Skoro pomaga,to czemu ludzie o tym nie chcą pisać? A,jeśli nie pomaga,to chyba warto dać temu wyraz i jasno to wyartykułować. Pozdrawiam.  • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

   Autor: fatim   Data: 2020-01-20, 14:07:09               Odpowiedz

   Skoro pomaga,to czemu ludzie o tym nie chcą pisać?
   - bo w rzeczywistości nie pomaga

   A,jeśli nie pomaga,to chyba warto dać temu wyraz i jasno to wyartykułować.
   -kumoterstwo na wyższym poziomie niczym pancerny marian obwarowany w swojej siedzibie. Jakikolwiek wyraz jak pani to nazwala nie ma absolutnie sensu.   • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

    Autor: APatia   Data: 2020-01-20, 15:19:08               Odpowiedz

    Ej no... mi tam trochę pomaga...np.stracić trochę cennego czasu ;-) Czasami nawet poprawia mi humor np. gdy czytam co Arizona lub sysRq2 napisali.    • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

     Autor: fatum   Data: 2020-01-20, 17:51:17               Odpowiedz

     Bardzo dużo osób uskarża się,że to konkretne Forum jest niebezpieczne.Zatem wypowiedzi Bezstronnych Forumowiczów będą zachętą lub zniechętą,by na to Forum wchodzić.Wchodzący pierwszy raz na to poczytne Forum może być poproszony,by zapoznał się z tym wątkiem i dopiero po zapoznaniu się z treściami zgromadzonymi tutaj podjął właściwą decyzję,czy warto,czy nie warto tracić czas na to Forum.Jeśli podejmie decyzję po zapoznaniu się z opiniami użytkowników tego Forum,że wchodzi,to wtedy nie może się już żalić.Taką podjął decyzję i wszedł już na swoją odpowiedzialność.To jest uczciwe moim zdaniem.  • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

   Autor: sysRq2   Data: 2020-01-21, 08:28:20               Odpowiedz

   Piękna jesteś, pieśni moja! Graj mi w uszach, achhh!
   https://www.youtube.com/watch?v=OnpjDExfftE
   Jaki Ty jesteś piękny, Królu mój. Delikatny. Szlachetny. Silny. Achhh!   • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

    Autor: fatum   Data: 2020-01-21, 11:49:00               Odpowiedz

    "Większość chrześcijaństwa wierzy w to że Jezus był Bogiem, zatem jak najbardziej cierpiał przychodząc w śmiertelnym ciele i umierając w śmiertelnym ciele - przecież On sam to zapowiedział. Mnie to wzrusza, był taki czas że nie pojmowałem i oczy miałem suche jak studnia wyschnięta. Dzisiaj jest inaczej. Gdy o tym pomyślę, echhh!" Autor tych prześlicznych słów to: sysRq2. Jestem wzruszona,kiedy mogę mieć do czynienia z takim Bożym Słowem i z takim dobrym Człowiekiem. DZIĘKUJĘ.Bardzo Ci sysRq2 dziękuję. P.S. W drzewach jest światło. Jest teraz bliżej,klęczę.Ojcze,wybacz mi proszę.Przebyłem długą,długą drogę do domu.Na ścieżce między naszym życiem.Ojcze,wybacz mi,proszę.W naszym życiu jest czas.Aby wrócić,poświęć się.W drzewach jest światło.Jest teraz bliżej,klęczę.Ojcze,wybacz mi,proszę.

    • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

     Autor: fatum   Data: 2020-01-21, 12:21:45               Odpowiedz

     """"Powiedzmy sobie szczerze ? wszyscy ponosimy porażki. Być może nie są to monstrualne klęski, ale bez wątpienia każdemu z nas zdarza się coś schrzanić. Przyjęło się uważać, że porażka nigdy nie jest dobra, niezależnie od tego, czy chodzi o drobną wpadkę, czy o kompletną katastrofę. Jeśli coś nie wyszło, ktoś ma kłopoty. A gdyby tak spojrzeć na błędy prowadzące do porażki jak na zwiastuny sukcesu? Ta książka jest o odwadze ich popełniania. O tym, jak inspirować się porażkami, zamiast się nimi frustrować. I że poszukując oryginalności, warto ponieść cenę upokorzenia. Tak radykalna zmiana punktu widzenia może zaowocować czymś nieoczekiwanym. Jej konsekwencje zadziwią ciebie i wszystkich wokół ? autentycznej oryginalności nie da się bowiem przewidzieć! I niezależnie od efektów, pod koniec dnia będziesz mógł powiedzieć: udało się... ... ALE WTOPA!""""     • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

      Autor: sysRq2   Data: 2020-01-21, 22:40:54               Odpowiedz

      Jak łatwo jest udowodnić płytkość świata.
      Ludzie się tak nieskrępowanie bezczeszczą.
      Nawet się z tym nie kryją.
      Kobiety zdziwione, gdy mówisz że nie oglądasz pornografii.
      Szydzą i mają za księdza, gdy mówisz że się nie masturbujesz.
      Świętoszek spadł nam z nieba.
      A n i o ł e k . psia twoja mać!
      Jaki podły i zacięty w boju.

      A Ty w swym świecie fałszu trwasz niezruszenie.
      Tylko powiedź proszę.
      Jak możesz nazywać ten syf miłością?
      Ten sztuczny, fałszywy twór?
      To czcze oszustwo.
      To, w co wierzysz.

      Taka prawda.

      Widziałem prawdziwą miłość będąc wychowankiem nienawiści lat osiemnaście, od szesnastolatki ją ujrzałem. Dojrzałej jak świat do żniw. Najpiękniejsze zjawisko jakiekolwiek widziałem. Czyste jak błyskawica w blasku. Najintymniejszy punkt kobiety - oczy, olśniły mnie swoją miłością gdy byłem w ciemności- upadły, wzgardzony, poniżony. Gdy nie miałem nic ,a świat się śmiał.


      Właśnie dlatego gardzę brudem.
      Ponad ludzkie pojmowanie.
      G a r d z ę .


      Przychodzi Bezogonek i daje radę: nie alienuj się zbyt długo. To rzecz tylko dla energicznych i silnych. Ciebie może zgubić. Jesteś taki kruchy, jak okruchy po kwiatach z porcelany, lżejszy niż nagrzane powietrze. Wróć do świata. Proszę. Złącz się znów w kwiat, wróć do nas. Tu jest światło neonów miast. Pampampam.


      To mnie może zgubić. Już wielokroć próbowało kusić. Wybieram Boga z jego łagodnością i surowością, achhh! Moralnością, którą On jeden wyznacza jak granice mórz. Żadna książka, broszurka, czcze autorytety ze świata psychologicznych bestsellerów nie będą mi mówić, co myśleć i czuć.

      https://www.youtube.com/watch?v=TTrfyCkb1WA     • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

      Autor: fatum   Data: 2020-01-21, 22:58:16               Odpowiedz

      SysRq2,a powiedz mi proszę czego ode mnie dziś oczekujesz?Jeśli nic to super.A za Twoje wpisy i Twój czas poświęcony mi pięknie Ci dziękuję.P.S. szkoda,że tak po prostu nie dałeś odpowiedzi/wypowiedzi w temacie wątku.Pewnie za dużo oczekiwałam.Sorki.     • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

      Autor: sysRq2   Data: 2020-01-21, 23:55:52               Odpowiedz

      Mnie to forum nie pomogło (nie ma w czym?),
      a jak ma to tu się diagnoz nie przeprowadza, jak sama wiesz. Szkoda. Mogło być intrygująco, ale uprzedzenia wygrały, a jak wygrały to znaczy że pojedynek skończony. ;-)
      Nie mniej życzę Tobie powodzenia w powiększaniu statystyk odratowanych dusz ludzkich - bez względu na płeć odratowywanego rzecz jasna ;).

      Niech Bóg błogosławi w tym fachu i poszczęści na drodze do lepszego jutra wszystkim cierpiącym z powodu nieprzemijającego "gula" i nie tylko ;-)).

      Forum to nie jest miejsce do życia dla mnie.
      Tu można być tylko przelotem. Tu można osądzić i poddać się osądowi. Serce jednak tęskni za lasem.

      Trzymaj się i nie upadaj na duchu. Pa!! :)))     • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

      Autor: fatum   Data: 2020-01-22, 14:03:52               Odpowiedz

      Dziękuję.Tobie też życzę,by ten las był Ci posłuszny.Ty lubisz po prostu dominację.Taki jesteś.Pozdrawiam.Bóg z Tobą.Na Wieki.     • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

      Autor: fatum   Data: 2020-01-23, 11:08:39               Odpowiedz

      "Trzymaj się i nie upadaj na duchu. Pa!! :)))"

      Tak robię od zawsze.Dzięki.Fajnie było Ciebie nieco poznać.Zajrzysz tutaj jeszcze kiedyś tam?Serdecznie zapraszam.Twoje słowa w wątkach pozostaną i to jest cenne.Pozdrawiam i ciepłych dni życzę.Uściśnij mocno kilka drzew w moim imieniu.Kiedyś ja też uścisnę za Ciebie.-:)     • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

      Autor: Mirabelle   Data: 2020-01-28, 19:54:14               Odpowiedz

      Chciałam napisać, że kiedyś tu pisałam.
      Miałam depresję. Dziś to wiem.
      Bardzo mi pomogły osoby na tym Forum.
      Dziś mam inny nick.
      Dziś czuję się kimś innym.
      Ale wtedy byłam kłębkiem emocji.
      Pamiętam wiele nicków.
      Pamiętam muzykę.
      Pamiętam, że byliście dla mnie kimś ważnym wtedy.

      I dziękuje.

      Dziś się nawet wstydzę czytać co ja wypisywałam;)))))
      Pamiętam Anonima63. To byl moj duchowy ojciec;))))))
      Była Fatum/Impresja. Była Nerwolka i SiostraD.
      Było wiele osób...Chello. I innych.
      I pamiętam, że mi pomogło;)

      I się nie przyznam do tamtej siebie. Może kiedyś.;-)     • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

      Autor: fatum   Data: 2020-01-28, 20:10:19               Odpowiedz

      Dziękuję Ci Mirabelle za Twój bardzo serdeczny i szczery i z głębi serca wpis. Forum Ci tego nie zapomni!-:)Forum będzie Ci bardzo,bardzo wdzięczne.Buziaki.Pa.    • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

     Autor: APatia   Data: 2020-01-21, 18:44:52               Odpowiedz

     Autor: fatum Data: 2020-01-21, 11:49:00
     "Większość chrześcijaństwa wierzy w to że Jezus był Bogiem, zatem jak najbardziej cierpiał przychodząc w śmiertelnym ciele i umierając w śmiertelnym ciele - przecież On sam to zapowiedział. Mnie to wzrusza, był taki czas że nie pojmowałem i oczy miałem suche jak studnia wyschnięta. Dzisiaj jest inaczej. Gdy o tym pomyślę, echhh!"

     Taaaa.... Powinien stworzyć swój tomik poezji.
     Oczy miał suche jak studnia wyschnięta... powinien dodać, że jak się nad nią pochylił zobaczył swe odbicie w mroku, a w głowie ciągle hula mu wiatr i słyszy echo.     • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

      Autor: fatum   Data: 2020-01-21, 19:42:40               Odpowiedz

      APatia wątek jest po to,by zachęcać nowe Osoby,które zechcą wejść na to Forum.Przypominam Ci o tym Patii,jeśli zapomniałaś.Ty natomiast poniżasz sysRq2 i to jest brzydkie.Wyrażam sprzeciw takim praktykom.Teraz już wiem,że Ty APatia chcesz tylko atakować osoby wierzące.Jest mi przykro,że tak późno to odkryłam.Proszę o opuszczenie tego wątku.     • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

      Autor: APatia   Data: 2020-01-22, 11:55:17               Odpowiedz

      Autor: fatum Data: 2020-01-21, 19:42:40

      APatia wątek jest po to,by zachęcać nowe Osoby,które zechcą wejść na to Forum.Przypominam Ci o tym Patii,jeśli zapomniałaś.Ty natomiast poniżasz sysRq2 i to jest brzydkie.Wyrażam sprzeciw takim praktykom.Teraz już wiem,że Ty APatia chcesz tylko atakować osoby wierzące.Jest mi przykro,że tak późno to odkryłam.Proszę o opuszczenie tego wątku.

      Mylisz się Fatum, nie atakuję osób wierzących. Atakuję, a raczej bronię się, gdy atakuje mnie osoba KAŻDA, nie tylko wierząca. A ten chłopczyk mnie obraził, choćby nazywając mnie niewiastą. Robił to z czystej złośliwości i z premedytacją.
      To, że uważa się za osobę wierzącą i moralną nie uprawnia go do obrażania innych.
      A ja również jestem osobą wierzącą. Wierzę w siebie i swoje umiejętności. Żegnam.     • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

      Autor: fatum   Data: 2020-01-22, 14:13:53               Odpowiedz

      ""Ciekawymi kobiecymi określeniami są: "wiedźma" i "niewiasta". Mimo, że oba odnoszą się do kobiet, to są przeciwieństwami, co ciekawe i etymologicznie i w obecnym znaczeniu. Obecnie "niewiasta" to bardzo młoda kobieta, a "wiedźma" to bardzo stara. Etymologicznie oba pochodzą od słowa "wiedza" i "niewiasta" oznacza "tę, która nie wie", a "wiedźma" oznacza tę "która bardzo dużo wie". W przyszłości zrobię oddzielny artykuł o słowie "wiedza", tam będzie wszystko dokładnie wyjaśnione."" P.S. może nick: sysRq2 nie miał takiej wiedzy jak ww.???Jednak słabe to jest mimo wszystko.Słabe.     • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

      Autor: fatum   Data: 2020-02-10, 14:42:15               Odpowiedz

      Czy_powiedziec_komus_ze_jest_toksyczny.mp3     • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

      Autor: fatum   Data: 2020-02-10, 17:11:34               Odpowiedz

      Nie mogę wkleić materiału.Jakieś są blokady.Trudno.Kto kumaty wystarczy mu to,co udało mi się wkleić w temacie o toksyczności.Pozdrawiam.     • Walentynki 2020rok. Kochani Panowie z Forum.

      Autor: fatum   Data: 2020-02-14, 09:29:03               Odpowiedz

      Życzę Wam wspaniałych Walentynek. Cieszę się,że mam taką możliwość.-:) Jeszcze raz mili Panowie wszystkiego naj,naj.     • RE: Walentynki 2020rok. Kochani Panowie z Forum.

      Autor: fatum   Data: 2020-02-14, 09:32:36               Odpowiedz

      https://youtu.be/vzr9Tltn-4A i smacznej kawki.-:)od fatum.     • RE: Walentynki 2020rok. Kochani Panowie z Forum.

      Autor: Adamos325   Data: 2020-02-14, 09:38:44               Odpowiedz

      Dużo Miłości Fatum - nie tylko ode mnie, ale też od wszystkich innych, i z naszej grupy... - i tych którzy podzielają Twoje wartości :*:*:* Ja dziś trochę chory :(, koronawirus ;))     • RE: Walentynki 2020rok. Kochani Panowie z Forum.

      Autor: fatum   Data: 2020-02-14, 11:27:34               Odpowiedz

      Dziękuję serdecznie.Nawet sobie tak nie żartuj z tym k.wirusem.Adam ja już się serio martwię,że zatają przed ludźmi w Polsce tego k.wirusa.I będą umierać ludzie,ale z rozpoznaniem np.atak serca lub inną bzdurę wypiszą.Normalnie blady strach mnie ogarnia.Serio.I to 14lutego.Szok.Odsuń się ode mnie.Chcę żyć.!  • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

   Autor: krakers   Data: 2020-02-21, 13:10:29               Odpowiedz

   Czy to Forum pomaga ?
   -> Jeśli bardzo chcesz sobie pomóc, to nawet maraton niestraszny oraz deszcz siąpiący i szaruga, ale - jeśli idzie o to Forum właśnie - to Ono pomaga najbardziej !
   Pozdrawiam Fatusia - Osobę najbardziej zatroskaną o sens tego Forum i pozostałych Nieustraszonych Śmiałków, którzy zdecydowali się postawić swą stopę TU właśnie. <3 :)   • RE: Czy to Forum pomaga? 2020rok.

    Autor: Adamos325   Data: 2020-02-21, 13:57:44               Odpowiedz

    Racja - to czasami jak wspinanie na Mount Everest - nawet dla psychologa... ;)) Ale... z odrobiną tolerancji i współpracy, uważam że wszędzie można dojść :) Sam niektóre nieosiągalne szczyty mam już za sobą. No, ale jak niektórzy zaczynają rzucać skałami, lub przyglądać się biernie - wtedy na pewno jest już dużo trudniej :(( Kto słaby, też tych słabych jeszcze w dół ściąga...? - to wbrew zasadom psychologii. Wtedy forum zaczyna tracić sens.