Forum dyskusyjne

RE: Normalność vs Moralność

Autor: APatia   Data: 2020-01-20, 20:14:02               

Autor: sysRq2 Data: 2020-01-20, 18:27:00
"Trudno taką księgę traktować poważnie. Kto czytał wie, że sam Koran przestrzega przed tym, że jeśli coś jest wewnętrznie sprzeczne to nie może pochodzić od B o g a . Biblia jest tutaj zupełnie inna, bo zawsze człowieka przestawia jako kogoś powstałego z gliny, prochu ziemi."

Ale kobiety człowiekiem nie są więc traktuje je jak łajno.

"Jeżeli kto obcuje cieleśnie z kobietą wylewając nasienie, a ona jest niewolnicą przeznaczoną dla innego męża, ale jeszcze nie wykupioną ani obdarzoną wolnością, to będzie im wymierzona kara, jednak nie kara śmierci, bo ona nie była obdarzona wolnością"

"Jeśli mężczyzna znajdzie młodą kobietę - dziewicę niezaślubioną - pochwyci ją i śpi z nią, a znajdą ich, odda ten mężczyzna, który z nią spał, ojcu młodej kobiety pięćdziesiąt syklów srebra i zostanie ona jego żoną. Za to, że jej gwałt zadał, nie będzie jej mógł porzucić przez całe swe życie."

Ale to jedno z moich ulubionych ;-)

"Jeżeli kobieta ma upławy, to jest krwawienie miesięczne ze swojego ciała, to pozostanie siedem dni w swojej nieczystości. Każdy, kto jej dotknie, będzie nieczysty aż do wieczora. Wszystko, na czym ona się położy podczas swojej nieczystości, będzie nieczyste. Wszystko, na czym ona usiądzie, będzie nieczyste.Każdy, kto dotknie jej łóżka, wypierze ubranie, wykąpie się w wodzie i będzie nieczysty aż do wieczora.Każdy, kto dotknie jakiegokolwiek przedmiotu, na którym ona siedziała, wypierze ubranie, wykąpie się w wodzie i będzie nieczysty aż do wieczora."

Uff... dobrze, że tylko do wieczora ;-)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku