Forum dyskusyjne

RE: Normalność vs Moralność

Autor: APatia   Data: 2020-01-19, 19:02:24               

Autor: sysRq2 Data: 2020-01-19, 15:47:25

Wystarczyło porównać do wiary, że całe życie na Ziemi powstało z bakterii która przyleciała z innej galaktyki. ;-) Przecież na to nie ma żadnych dowodów, a setki milionów ludzi na całym świecie w to ślepo wierzy i mało tego, w szkołach się tego naucza. Ot, nauka.

Może dlatego, że to ciągle bardziej prawdopodobne niż istnienie faceta bez formy, który w ciągu 7 dni stworzył cały świat? Przecież na to nie ma żadnych dowodów, a setki milionów ludzi na całym świecie w to ślepo wierzy i mało tego, w szkołach się tego naucza. Ot, nauka.

"Stwierdzisz, że nie mogę być psem."

Ja stwierdzę. I nawet powiem ci dlaczego. Ponieważ psy lubią seks i go uprawiają z niejedną suką. Ty nie uprawiałeś seksu prawdopodobnie nigdy i jesteś przeciwny uprawianiu go z różnymi kobietami. To cię dyskwalifikuje... no chyba, że jesteś kastratem. Jesteś?

"Jednakowoż mam pytanie: czy "posiadasz "dzieci, które wychowujesz?"
"Twoje pytanie nie ma sensu.Ponieważ istnieją przypadki, gdzie nawet samotni mężczyźni wychowują dziecko i czynią to w sposób godny podziwu. Jakie zatem ma sens twoje pytanie?"

Ma. Właśnie takimi pytaniami udowodniliśmy niejednokrotnie, że boisz się udzielić konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie. My już wiemy, że dzieci NIE MASZ. Pytanie dlaczego sprawia ci taki problem przyznanie się do tego?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku