Forum dyskusyjne

RE: Normalność vs Moralność

Autor: sysRq2   Data: 2020-01-19, 16:12:05               

"Tak, dokonalam :)
A powiedz mi, czy homoseksualisci tez Tobie przeszkadzaja?"

To dobrze że dokonałaś. W kościele katolickim powinni zostać tylko prawdziwie wierzący, resztę won za mury i bramy, niech tam sobie żyją i harcują. Niech to środowisko wreszcie to zrozumie i oczyści samo siebie z gangreny która toczy ich krew i sprawa że są pośmiewiskiem w oczach niewierzących. Gdybym ja był papieżem, to zrobiłbym porządek.

Homoseksualiści jako ludzie (o ile nie są faszystami chcącymi mieć prawne przyzwolenie na molestowanie cudzych dzieci!) mi nie przeszkadzają. Przeszkadza mi homoseksualizm jako zjawisko. Poza tym z homoseksualizmu można się wyleczyć, więc nie należy nikogo skazywać nieodwołanie. Są świadectwa nawróceń, w których tacy ludzie znaleźli jedną żonę i są szczęśliwymi rodzicami. Można? Oczywiście, że można. Tylko nauka ci wmawia, że to jest genetycznie uwarunkowane.

Pożądliwość nigdy nie będzie genetycznie uwarunkowana. To się leczy wstrzemięźliwością: modlitwą i postem. A homoseksualizm to pożądliwość. Tak jak pedofilia, zoofilia, nekrofilia i wszelka inna obrzydliwość. Wielkie zaprzeczanie miłości: pożądliwość.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku