Forum dyskusyjne

RE: Mam dość.

Autor: Arizonadesert    Data: 2020-01-16, 20:41:52               

Macie prosto w głowie jedna z drugą. Świat jest dziś brutalny, młody kobiety stają się dziś ofiarami zwyrodnialców. Niestety niektórzy nie rozumieją młodych kobiet i posuwają się bezgranicznie. Młoda dziewczyna chce być szybko dorosła, kusi, uwodzi. Ktoś to zrozumie, ktoś nie.....lepiej z dorosłością poczekać dla wyjątkowej osoby. Niż kusić i podobać się nie odpowiednim typom. Szybko ta młodość może przerodzić się w niechcianą ciążę i ciężkie brzemię dla rodziców. 18 lat to dziecko bez pracy i dachu nad głową. Do dorosłości trzeba być przygotowanym, a doświadczenia budować na wartościach i zaletach, a nie pomyłkach i niepowodzeniach.

Ja tak sądzę, jak wkraczać w dorosłość to z głową i na poziomie. Rozmawiać z rodzicami o trudnych problemach, nastolatkowie są nabuzowani emcojaonalnie i popełniają błędy.

Nieśmiałość to zaleta i wada. Przez nieśmiałość tracisz pewność siebie, nie masz motywacji poznania. Z góry zakładałem, że może być ciężko z kobietą. Ja umiałem z kobietą rozmawiać, ale nie umiałem ją wykorzystać....Nieśmiałość to też zaleta bo analizuje się pewne sprawy w myślach, niż reaguje się bezpośrednio czyli taka mowa niewerabalana mimiczna, kobiety lubią nieśmiałych bo są z natury nieśmiałe.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku