Forum dyskusyjne

RE: Mam dość.

Autor: APatia   Data: 2020-01-14, 00:40:59               

Autor: sysRq2 Data: 2020-01-14, 00:24:30
"Proszę się zatrzymać w większym mieście na skrzyżowaniu. Co pani widzi, pani fatum? Ja widzę fatalizm tych czasów. Pogoń za marnością, fatum. Za marnością. Bez Boga, bez miłości i szacunku do drugiego człowieka. Bez szacunku do siebie."

A ja np dzisiaj widziałam na skrzyżowaniu faceta, który prawie przejechał ludzi na przejściu dla pieszych, bo gapił się na sygnalizację i miał akurat strzałkę warunkową :-/
A potem widziałam takie pięciometrowe krzesło. Serio. Ktoś taką rzeźbę postawił.

"Smutni ludzie. Bardzo smutni. Wymagacie terapii i dużo miłości. Jak chcecie to was zabiorę w taką podróż i wyleczymy wasze fobie przed ciemnością. Człowiek, który leczy lęk u innych powinien najpierw uleczyć u siebie. Osoba, która się nie boi chodzić w środku nocy ma piękną psychikę, pozbawioną niepotrzebnych lęków, wręcz irracjonalnych lęków. Ty tego fatum nie potrafisz. Potrafisz jechać samochodem i nie bać się tego że będziesz miała wypadek pomimo, że jest to prawdopodobniejsze niż to że spotka Cię coś złego w lesie."

Ale z tobą naprawdę jest coś nie halo. Wystarczy przeczytać to o czym tu piszesz. Sam fakt, że uważasz ludzi którzy tu piszą za psychologów jest niepokojący.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku