Forum dyskusyjne

RE: Nie rozumiem tego forum

Autor: bearek   Data: 2020-01-13, 18:26:30               

Z moich sporadycznych obserwacji wynika, że to forum jest dziwne. Po forum psychologicznym oczekiwałoby się, że są tu osoby dużo rozkminiające, zainteresowane psychologią i empatyczne. A mam wrażenie, że tu jest więcej tych, co są po drugiej stronie rzeki - potrzebują pomocy i to bardzo.

Gdybym miał jednym słowem nazwać co czuję względem tego forum, tym słowem byłoby "rozczarowujące". Być może nie widziałem wzlotów, ale upadki widzę ilekroć tu wracam i czytam. Większość postów jest najzwyczajniej w świecie, przepraszam za dosadność - GŁUPIA. To nie są zaskakujące perspektywy wglądu w psychologię, tylko niestety BRAK wglądu. Nie będę rzucał nickami, ale są i były tu osoby, których po prostu nie ogarniam. Piszą stale to samo i są to wypowiedzi o niskiej jakości, a te osoby zdają się mieć wysokie mniemanie o sobie. Najlepszym wyjściem jest chyba odradzać ludziom tu przychodzić, bo te agresywne głupoty mogą wyrządzić krzywdę ludziom, którzy naprawdę potrzebują pomocy lub pragną rozmowy.

Oczywiście, jak ze wszystkim są wyjątki i pozdrawiam wszystkich, których mam na myśli, ale których też nie wymienię z nicka. Garstka ludków na tym forum potrafi merytorycznie rozmawiać. Zgadzać się lub nie, ale prowadzić ROZMOWĘ.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku