Forum dyskusyjne

problemy z pracą

Autor: mouse   Data: 2019-11-05, 18:35:10               

Jak to jest, że człowiek który szuka pracy w której spełnia wymagania w ogłoszeniu, ma wykształcenie kierunkowe będące atutem w danej pracy no, może poza jednym kryterium oznaczonym jako mile widzianym, ale jest zaznaczonym, że nie jest to istotne kryterium ponieważ firma ma zamiar przeszkolić kompleksowo pracownika nie może znaleźć pracy ?

Byłam zostawić swoje CV w dziale biura firmy X, Pani kierowniczka działu była wyraźnie zadowolona, chwaliła nawet, że to super, że mam wykształcenie kierunkowe i wiedzę w tym zakresie i że prawdopodobnie bez problemu będę zaproszona na wstępną rozmowę kwalifikacyjną z nią, druga będzie z szefem głównym tej firmy. Napomknęła, że mają baaardzo dużo zgłoszeń, ale że firma im się rozrasta to będą potrzebowali pracowników do kolejnych placówek. Opowiadała mi o tej pracy o firmie o placówkach. Umówiła się na kontakt ze mną i z innymi osobami niezależnie od podjętej decyzji w terminie standardowym- max 2 tyg. Przy tym zastrzegła, że jeśli telefonu nie będzie, to żebym zadzwoniła do sekretariatu podległego jej działu i prosiła o rozmowę z nią. Od jakiegoś czasu próbuję się z nią skontaktować,sekretarki mówią że przekażą jej tę wiadomość i ta pani oddzwoni. A ja- jestem zbywana, napisałam bezpośrednio nawet maila oczywiście bez odpowiedzi.

Jest to tym bardziej dołujące, że to stanowisko jest wymarzone jak dla mnie w dodatku związane z moim zawodem i wykształceniem i firma o której marzyłam odkąd skończyłam studia
Czemu ludzie są tacy niesłowni, narobiła mi nadzieję trzeba było powiedzieć od razu że nic z tego :(

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku