Forum dyskusyjne

RE: Fałszywe poczucie winny związane z pracą

Autor: APatia   Data: 2019-09-05, 18:05:36               

W takim razie następnym razem gdy będzie się na coś skarżyć, zamiast ją pocieszać i wozić z pracy i do pracy,zachowaj się inaczej.Powiedz jej, że trudno, jak się jest upartym i nie słucha osób które chcą jej pomóc to będzie bolało. Po prostu ją zignorować. Powiedzieć, że nie będziesz jej już podwozić do pracy. Nie będziesz jej ułatwić tego przez co czuje się źle. Wiem, że to brzmi podle ale może to coś da.
Mam babcię, która ma chore biodro i ledwo chodzi. Bierze górę proszków przeciwbólowych, na które już dawno się organizm uodpornił i dalej noga ją boli. Lekarz przepisał jej morfinę! Ale powiedziała że brać nie będzie bo się boi że się uzależni!!! I zamiast wziąć lek to siedzi całymi dniami w fotelu i marudzi że ją boli. A zaznaczam że ma nadwagę, na którą brak ruchu nie pomaga. Z resztą brak ruchu nie pomaga też na prawidłowe trawienie, krążenie i wiele innych.
W każdym razie pewnego dnia gdy mi po raz kolejny marudziła, że ją bardzo boli powiedziałam że najwidoczniej ciągle za mało, bo gdyby naprawdę ją bolało to by się nie przejmowała, że się uzależni w wieku lat 80!
Wzięła morfinę następnego dnia.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku