Forum dyskusyjne

RE: rozkmina na dziś

Autor: przechodz9cy   Data: 2019-09-03, 22:37:33               

cytat: "Oczywiście,że tak.Jednak w twoim przypadku nie jest to możliwe.Ty masz potrzebę inną.Ty chcesz się wyzwolić z fatum.W twoim przypadku jest to niemożliwe.Masz taką nietypową Karmę do odpracowania,że w tym najbliższym stuleciu nie zdążysz jej odrobić.W tym wcieleniu miałeś zaprzyjaźniać się z ludźmi odmiennymi od ciebie.Miałeś wykryć ilu takich ludzi odmiennych od ciebie jesteś w stanie pokochać.Zobowiązałeś się,że w tym wcieleniu nie będziesz nigdy na pierwszym miejscu.Na dziś wystarczy.Do jutra,jeśli chcesz.P.S. o manipulacji nie muszę ciebie uczyć,bo to ty po to tutaj przybyłeś,by "pomanipulować"."

Fatum czy możesz rozwinąć jednak i jakoś dojaśnić ten przedziwny wpis? Nie przy okazji ale wprost w specjalnym dodatkowym komentarzu? Zrobisz to? skoro tak mi napisałaś wprost do mnie, mogę chyba oczekiwać że jakoś to dojaśnisz dla mnie. Będę bardzo wdzięczny. Może być i jutro. :) Jeśli będziesz będę bardzo zadowolony. Od ciebie zależy już czy wierzysz w to ostatnie zdanie czy nie. Jeśli przyjmiesz jakieś złośliwe założenia odnośnie mojej osoby z góry, założenia niedyskutowalne i których nie będziesz wyjaśniać to wobec tego będę bezradny. Dobrej Nocy.

PS Nie rozumiem. Piszę w miarę obszerne komentarze bo nazywam pełnymi zdaniami co mam na myśli. Zamiast odnieś się do nich otwartym pełnym tekstem (w końcu to forum i własnie tu możemy tak sobie popisać bo jest niby na to trochę miejsca i czasu nie? jestem w błędzie czy nie?), wyciągasz pojedyncze zdania i je "stemplujesz" obdarzasz jakimś szybkim hasłem, niewyraźną, wieloznaczną pół-mimiką i spraw nie wyjaśniasz. Nie wiem czemu tak. Może po prostu teraz sygnalizujesz a wolnej chwili doprecyzujesz i rozwiniesz. :) Na to liczę - bardzo. Pozdrawiam.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku