Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowaną wiadomość

RE: : Madziuleczka może poproszę Boga,by Twoje dzieci.

Autor: JacekMacek   Data: 2019-07-15, 23:12:35               

Interpretacja wzrostu liczby samobójstw jest taka, że ich przybyło. Jaka jest przyczyna? Ciężko o tym rozmawiać, z kimś kto zaprzecza w ogóle istnieniu zjawisk czy statystyki.

No ale co by to nie było, to chyba można się zgodzić, ze nie jest to raczej wirus a czynniki społeczne. No więc doszło do jakiejś zmiany..jakiej nie wiem. W jakiej dziedzinie nie wiem...ale ja nawet nie siliłem się na udawanie że wiem. Wziąłem całościowo zmianę i to ona moim zdaniem musi być odpowiedzialna? Więcej mediów społecznościowych? Jakiś pracownik telefonu zaufania powiedział, że upadek autorytetu rodziny. 70% nieletnich co trafia do szpitala to podobno ani nie są ofiary przemocy, ani chorzy psychicznie. To są osoby z problemami charakterologicznymi. Osoby niezsocjalizowane, którymi rodzice się nie zajmowali i których nie wychowywali...a potem takie dzieciaki myślą że wszystko im wolno, nie potrafią panować nad impulsami i emocjami i nie potrafią współżyć z rówieśnikami.

Jakie by te powody nie były to
1. Te statystyki istnieją. One są.
2 odpowiedzialna za nie jest zmiana społeczna w ogólnym rozumieniu. Takie jest moje zdanie. Z resztą...czy moze być inne? No chyba musi być za to odpowiedzialna zmiana w jakimś względzie. Coś co jest a czego nie było.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku