Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowaną wiadomość

RE: : Madziuleczka może poproszę Boga,by Twoje dzieci.

Autor: JacekMacek   Data: 2019-07-15, 15:25:30               

"Wiec, istotnosc statystyczna jest tu ZADNA."

no chyba widać wyraźnie że za niski.

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/311069888-Samobojstwa-nastolatkow-Mlodzi-za-slabi-na-zycie.html

"Rośnie liczba nastolatków, którzy wolą się zabić niż walczyć z trudnościami. W 2017 r. może paść tragiczny rekord."

Napisz do nich i im wyjaśnij.

https://kobieta.onet.pl/dziecko/co-10-nastolatka-ma-za-soba-probe-samobojcza-wstrzasajacy-raport-fundacji-dajemy/1l0j5y2

Napisz do nich i im wyjasnij, bo ja nie mam na ciebie siły.

Ja się posiłkuję takimi informacjami. Tak. Moje myślenie jest dość płytkie i sprowadza się do czegoś takiego. 20 lat temu 10% nastolatek nie było po próbie samobójczej, dziś tak jest" nie wiem co jest złego w tego rodzaju podejściu.

Jest coraz więcej kobiet na terapii i lekach z powodu depresji. W USA podobno co 4-ta kobieta koło 50 ki jest na takich lekach. Za często są przepisywane? Na pewno...ale chyba nie tylko to. No nie wiem ile jeszcze razy mam pisac, podawać linki itd...Zauważ że to ty nie masz żadnego argumentu, a tylko i wyłącznie piszesz jakieś "za mało danych"...no chyba sygnałów jest tak wiele, że na pewno trzeba się zagłębiać, ale nie da się zaprzeczać..a jednak ty to robisz, a przynajmniej nie przyjmujesz do wiadomości tego co piszą chyba wszystkie portale co jakiś czas. Co mówią psychiatrzy którzy dają wywiady. Co krzyczą fundacje badające pewne zjawiska otd.....Miej trochę wstydu kobieto.

Jeśli ty jesteś gdzieś za granicą, do czego się przyznałaś to jak ty masz czelność pisać co się tutaj dzieje i wiedzieć lepiej? Bo ja tego nie pojmuję. Czytasz nasze gazety? Jesteś tutaj na miejscu? Nie wiem jak do ciebie dotrzeć i ci przetłumaczyć...to chyba po prostu nie ma sensu/.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku