Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowaną wiadomość

RE: : Madziuleczka może poproszę Boga,by Twoje dzieci.

Autor: JacekMacek   Data: 2019-07-15, 14:47:11               

Magda. Jest więcej samobójstw. Jest więcej depresji. Jest więcej osób które sobie nie radzą...jest więcej dzieciaków z problemami.

O tym mówią publicyści, piszą gazety. O tym mówią organizacje zdrowia itd....Czy wszystko da się wyjaśnić tym, że kiedyś był większy wstyd? Chyba nie. Bo jakie to ma znaczenie? Jak ktoś był w ciężkim stanie to popełniał samobójstwo tak czy siak...Ktoś kogoś pochował pod płotem i służby nie odnotowały tego w statystykach? Przypomnę, że chowanie ludzi pod płotem jest podejrzane i chyba nie można tak sobie tego po kryjomu zrobić.

Nie wiem o czym my tutaj w ogóle dyskutujemy. Przecież to nie chodzi o Polskę. No WHO prognozuje że będzie wzrastać % ilość ludzi z depresją. Powinna maleć. Jest coraz więcej leków, psychiatrów itd....te liczby powinny raczej maleć....

EOT z mojej strony. Nie widzę sensu w dyskutowaniu na takim poziomie. Myślałem, że pogarszająca się sytuacja emocjonalna w PL jest czymś co powszechnie się wie..ale chyba się myliłem. W GW co tydzień jest alarm na temat kondycji dzieciaków i młodziezowej opieki psychiatrycznej...no ale jak widzę to jest temat tabu..

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku