Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowaną wiadomość

RE:

Autor: JacekMacek   Data: 2019-07-15, 13:58:00               

hahahah...hahahahah.twój post mnie autentycznie urzekł. Czy może być lepszy dowód na to co napisałem? Piszesz, że nie ma dyktatury "kolorów" a jednocześnie udajesz, że nie rozumiesz co do są cyferki:)..

O jakiej ty piszesz metanalizie. Ty chyba nie rozumiesz co to słowo oznacza. Jak można dokonać metaanalizy statystyki samobójstw? Są statystyki policyjne, są Gusowskie, sa może innych ośrodków i instytucji i wszystkie pokazują, że liczba samobójstw rośnie, więc po co ci jakakolwiek metanaliza?

WHO oficjalnie ogłasza, że depresja jest przyszłą chorobą cywilizacyjną nr 1..też chcesz metaanalizę? Używasz określeń typu "statystyki trzeba umieć czytać" ale to jest tylko taki slogan, bo w domyśle jest że trzeba je czytać tak żeby wyszło na twoje. Ty z matematyką chcesz dyskutować?

Igen. to książka o nastolatkach w USA i lawinowym wzroście zaburzeń psychicznych, za co obwiniane są media elektroniczne. Z całą zmianą dużo gorzej radzą sobie młode dziewczyny, niż młodzi chłopcy i wzrost zaburzeń wśród dziewczyn jest chyba 2 krotnie, czy 3 krotnie szybszy niż u chłopców. Nie ma innych badań. Nie ma żadnych, które pokazują coś innego, czy odwrotnego. Żeby umieć czytać statystyki, to trzeba najpierw chcieć je czytać, a nie chcieć dostrzegac to co ci pasuje.

Przecież jest ciągle opisywany problem z opieką psychiatryczną osób nieletnich w PL. Coraz więcej miejsc jest potrzebne i szpitale nie wyrabiają...

I ty piszesz, że nie ma żadnej dyktatury...twój post jest najlepszym dowodem że jest. Te wszystkie statystyki powinny spadać, a jak rosną to znaczy że nie jest coraz lepiej, tylko odwrotnie. Bo to nie jest tak, że części się pogarsza mocno, ale za to zdecydowanej większości się poprawia...tylko prawdopodobnie na jednego z depresją jest 10 w stanie przed depresyjnym..bo niby czemu miałoby być inaczej?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku