Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowaną wiadomość

RE:

Autor: JacekMacek   Data: 2019-07-15, 13:05:12               

Nie. Jest odwrotnie. Idziemy w jakimś kierunku i ten kierunek miał być fajny, miejsce do którego dojdziemy miało być lepsze. niż to złe z którego wychodziliśmy. To jest czarno przekaz...wszystko co było było z gruntu złe, przemocowe i nie dobre itd....No więc zapraszamy do lepszego świata, w którym te wszystkie wady występować nie będą.

No i mamy już ileś lat za sobą, no ale to dziś przecież informowani że jest coraz gorzej. Ja tego jakoś nie dostrzegam...Choć ludzie się zmienili..no ale ja piszę co czymś innym. 2 miesiące temu przeczytałem o wynikach badań nad naszą młodzieżą i ogłoszone wyniki mówiły, że 10% dziewczyn ma za sobą próbę samobójczą. To ja mam się z tego cieszyć? lol...to jest dobra informacja? No wyciągam z niej wnioski...Jest coraz więcej ludzi co są samotni. Jest czy nie? Jest coraz więcej depresji...jest czy nie? Jest coraz więcej samobójstw. Jest czy nie?

No więc czemu nikt nie zadaje pytań jak to się dzieje? Nie tylo tych pytań nie zadaje, ale nie pyta też...to jeśli odchodzimy od złego kościoła. Jeśli kobiety mają więcej możliwości itd....To czemu statystyki pokazują że ludzie są w gorszym stanie? Czy to tak nie zasadne pytanie? Przecież powinno być odwrotnie a nie jest.

Jeśli ktoś mi powie. Kup sobie tutaj dom i zapłać 1 mln to będziesz miał: i tutaj następuje lista zalet....to jeśli ja to zrobię, a potem się okaże że nic z tych zalet się nie spełnia, to jak zacznę być podejrzliwy i przestanę ufać kolesiowi co mi dom sprzedał, to jestem defetystą i czarnowidzem ?lol no bez jaj....Czy istnieje jakaś dyktatury kolorów? Że mam udawać że wszystko gra? Statystyki samobójstw są podobno z ostatnich lat zatajane wręcz, że ten wzrost przyśpiesza.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku