Forum dyskusyjne

ukryta nienawi¶ć

Autor: Hellrazor   Data: 2019-06-17, 00:23:10               

Siema,

Mam pytanie do psychologa, o ile w tym miejscu takie osoby odpowiadaj±.

Jestem m¶ciwy i nienawistny i chciałem zapytać czy zachowanie, które opisze poniżej, które nawet według mnie jest złe chociaż zgodne z moim wnętrzem s± odchyleniem.

Mianowicie miałem w życiu kilka lat bardzo intensywnego stresu zwi±zanego z nałogiem mojego taty kiedy¶ i miałem sytuację 7 lat temu 2 pobić w ci±gu tygodnia, akurat zlozylo się że w obronie własnej i dziewczyny. Mama wyslala mnie do psychoterapeuty. Po opisaniu tego co widzialem przed oczami bij±c go¶cia na ulicy w obronie kobiety potwierdził mi że to co przezylem moze miec wplyw w przyszlosci i się objawiac b±dz tez nie. Miałem dzi¶ sytuację, że jeden go¶ć chciał się umówić z moj± dzieczyn± i pojsc do restauracji. One jest wporzadku i wszystko mi mówi . jest ode mnie kilka lat starsza i widzę że bardzo jej się to podoba ze ma mlodego faceta. Jednak ja automatycznie osobę która staje mi na drodzę nie traktuje w swojej głowie jak człowieka, ale jako przeciwnika i tak mam w kazdej sferze zycia. Taka osoba jest dla mnie smieciem i gdybym mogl w chwili tego transu i zlosci zabiłbym. Poprostu wlozylbm nóż w szyję. Sumienie byłoby raczej przygaszone i usprawiedliwiłbym sobie to . Oczywiscie nic takiego nie zrobiłem, ale wiem, ze tylko konsekwencje karne mnie od tego zatrzymuj±. Bo moralno¶ć nie.
Skonczylem szkołe wojskow± poniewaz chcialem isc kiedys na wojne aby zabijać. Zmieniłem jednak pogl±dy odno¶nie wojska i pracuję na morzu. Na codzień jestem pozytywnie usposobiopnym go¶ciem do każdego pomocnym i kochaj±cym chłopakiem, jednak gdy ktos mi nacisnie na odcisk lub gdy staje mi na drodze np ktos wie ze się spotykam z dziewczyn± i chce się z ni± umówić dla mnie jest automatycznie czym¶ do wyeliminowania. Jestem całkowicie szczery. Czasem mam przeczucie ze ktos musi oberwac za niesprawiedliosc jaka mnie spotkala bo ilosc negatywnych emocji w krotkim czasie jakich doswidaczylem byla niesprawiedliwa i stałem się człowiekiem jakby bez większego sumienia.

Czy można to jako¶ leczyć?

Jestem dobrym przyjacielem i okrutnym wrogiem z natury.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż tre¶ć wszystkich wpisów w w±tku