Forum dyskusyjne

RE: Miłosierdzie Boże w moim życiu

Autor: Adamos325   Data: 2020-04-27, 13:51:57               

No, przecież Fatum na tym forum - ma Pozycję. Jest guru i wyrocznią - i głębszym myśleniem, teologicznym i kobiecym ;D;D Czasami trochę podnosiła noska - ale jest szczera, można się z nią pośmiać i poważnie porozmawiać - tym bardziej jeśli łechce się jej ego, już nie powiem libido... ;))

Ps. Przecież jadłem z nią ciasteczka i kawkę piłem, i salon prowadziłem - więc teraz nagle mam tak o tej "wirtualnej" postaci zapomnieć... Słowa jej były prawdziwe, skoro istniały.
Bezogonka, a wiesz że teraz są modne takie wirtualne postaci, randki i nawet kobiety... Japończycy już takie mają i produkują - i nawet seks jest z nimi lepszy niż z prawdziwymi kobietami..., podobnież, bo sam tego nie próbowałem :D A Ty jesteś trochę nie na czasie... ;) Oczywiście, ja preferuję rzeczywistość i naturalność - ale jak czytam niektóre wypowiedzi, kobiet, to zastanawiam się czy nie sprawić sobie takiej "sztucznej kobiety", wyidealizowanej - przynajmniej na starość... ;)))

Tylko jest mały skopuł - odkrywcą jestem z natury, a co ja tam będę odkrywał i poznawał? ;)- sztuczne bodźce i wrażenia, jakoś mi nie pasi... ;( Mógłbym ją szybko zamordować :d Ale wirtualnych więzień, to chyba jeszcze nie ma...

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku