Forum dyskusyjne

Znudzona inteligencją

Autor: Kamila08   Data: 2019-01-12, 18:01:36               

Człowiek jest fascynującą istotą.
Zawsze pociągała mnie inteligencja u facetów, przyciągają mnie, dobrze mi się z nimi rozmawia, lubię ich słuchać i dużo się od nich uczę.
Problem w tym, że to zainteresowanie i fascynacja nie trwa zbyt długo. Po pewnym czasie mam wrażenie, że mój poziom intelektualny znacznie odbiega od poziomu wybranego faceta i zaczynam źle się czuć w jego towarzystwie.
Obecnie mam podobny problem. Mój przyjaciel jest bardzo inteligentny, ma ogromną wiedzę na różne tematy i zawsze lubiłam z nim rozmawiać. Ostatnio gdy go słucham mam coraz gorsze samopoczucie. Drażni mnie rozmowa z nim.
Powiedziałam mu, że w jego towarzystwie zwyczajnie czuję się głupia. Bardzo się zmartwił, powiedział,że nie chce żebym się tak czuła przez niego,że wg niego jestem bardzo inteligentna.

Oczywiście skończyłam trudne studia techniczne i zawsze miałam doskonałą pamięć, czytam dużo książek, różne tematyki ale od pewnego czasu mam problemy z koncentracją, trudno mi się skupić też w pracy, spada mi przez to samoocena.

Z czego może wynikać takie \'nudzenie się\' inteligencją? Podejrzewam, że gdy spotkam kolejnego inteligentnego faceta historia się powtórzy. Co robić?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku