Forum dyskusyjne

Wywiad z psychologiem - prośba.

Autor: iscwiscwiscw   Data: 2019-01-04, 13:02:54               

Dzień dobry,

jestem studentem psychologii i jako część zaliczenia mam przeprowadzić wywiad z psychologiem. Nie znam żadnego osobiście, stąd prośba na forum, gdzie spodziewam się obecności wielu przyjaznych psychologów. ;)
Wywiad ma mieć objętość 2-3 stron A4, więc nie jest to nic szczególnie wielkiego. Za wszelką pomoc (na forum bądź iscw@gazeta.pl) będę niezmiernie wdzięczny. :) Informacje, które wywiad ma zawierać to:
 Dane psychologa: anonimowo-proszę podać tylko płeć, wiek, zmienione imię, nie podawać nazwiska.
 Wykształcenie: ukończone studia magisterskie i podyplomowe, odbyte kursy i szkolenia zawodowe, uzyskane specjalizacje (ogólnie, nawet bez podawania uczelni).
 Miejsca zatrudnienia i obecnie zajmowane stanowisko pracy (dobrze byłoby to podać).
 Dziedzina psychologii, w której się specjalizuje: krótka charakterystyka.
 Problematyka pracy psychologicznej: specyfika pracy na danym stanowisku, najczęściej podejmowane zadania, najtrudniejsze i najbardziej wymagające elementy pracy.
 Najczęściej stosowane metody i narzędzia np. przykłady - testy, kwestionariusze, metody terapeutyczne i diagnostyczne, prowadzone badania, ich cel, krótka charakterystyka.
 Umiejętności lub określone cechy przydatne, na danym stanowisku oraz w obszarze wykonywanej przez te osobę pracy, osobista opinia o takim charakterze pracy.

Dziękuję!

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku