Forum dyskusyjne

treść snów.

Autor: tencosni   Data: 2018-12-30, 00:30:43               

Witam,

zajrzałem tu, bo "męczą" mnie od dłuższego czasu cykliczne sny. Dwa z nich są nieprzyjemne, czasem bardzo męczące, a jeden raczej pozytywny.
Może znajdzie się ktoś, kto mi coś podpowie na ich temat. Nie chcę iść z tym do specjalisty, bo to w zasadzie nie jest problem. A może jest, ale jeszcze o tym nie wiem?
A więc do rzeczy.

Pierwszy sen, który mam, od kiedy pamiętam, jest o fruwaniu. Śni mi się, że fruwam, nisko nad ziemią i wznieść wyżej się nie mogę, jednocześnie bardzo się męczyłem fizycznie tym lataniem. Często czułem dumę, że jako jedyny człowiek to potrafię i wyobrażałem sobie w trakcie snu, że inni muszą mi zazdrościć. Ostatnio przeszedłem na wegetarianizm i przestałem palić i pierwszy raz we śnie uniosłem się wysoko nad ziemię, jednak kilkanaście metrów wyżej było "niebo" w formie sufitu - uniemożliwiało polecenie wyżej.

Drugi sen to taki, że zmieniają mi się ikony w telefonie na takie z grami - cokolwiek kliknę, uruchamia się jakaś gra. (A ja nie gram praktycznie w nic na co dzień.) Nie mogę też do nikogo zadzwonić, bo tylko te gry. Ten sen mam od momentu, gdy ktoś zastosował w stosunku do mnie "nieczyste zagranie". Nie chcę mówić, co to było. Ale ważne, że długo nie mogłem się pozbierać.

Trzeci jest taki, że przeprowadzam się do Irlandii i nigdy nie mogę się wyrobić i pojawia się strach, czy zdążę. Na ogół na tym sen się urywał. Ostatnio, po rzuceniu palenia i przejściu na wegetarianizm śniło mi się, że podejmuję w tej Irlandii pracę (szczegółów nie pamiętam). Moja historia jest taka, że kilkanaście lat wcześniej przeprowadziłem się tam na kilka lat i ogarnęły mnie potworne lęki - ogólnie mówiąc. I to tam ta osoba zastosowała "nieczyste zagranie". Jednocześnie muszę powiedzieć, że "wszedłem" w to "zagranie", bo na coś liczyłem.

To tak w skrócie.
Nie oczekuję psychoanalizy, bo te informacje to za mało, ale może ktoś coś podpowie?... Bo jak widzicie, pracuje nad sobą (rzucenie palenia itp) i chciałbym wiedzieć, jeśli coś drąży mnie od wewnątrz.
A może te sny to tylko "furtka bezpieczeństwa"?

Pozdrawiam.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku