Forum dyskusyjne

Zakłamane życie ...

Autor: JRafal   Data: 2018-10-30, 11:22:34               

Witam wszystkich. Mam ogromny problem którą drogę wybrać...
Mam 30 lat, od 6 lat w związku, kilka miesięcy temu odkryłem w dość perfidny sposób że moja partnerka mnie zdradziła, wykorzystałem chwile nieuwagi i zerknąłem na jej messengera, po czym zabrałem tel i doczytałem resztę.
Okazało się że poznała jakiegoś kierowcę, ona pracowała na ochronie, miała styczność z kierowcami. Uległa mu, nawet zamiast do pracy pojechała z nim w jednodniową wycieczkę.
Romans został przerwany. Wiem od jej znajomego z pracy i sms-ów że podjeła decyzję aby odejść ode mnie. Nawet zwierzała się znajomemu z romansu. Kilka dni później okazało się że jest w ciąży.
Wszystko wskazuje że to moje dziecko, bynajmniej wiek ciąży.
Pisali do siebie wszystko, jak im było, na co mieli by jeszcze ochotę itp. Ona chce ponoć teraz być ze mną ale nie daje od siebie zbyt wiele aby odzyskać moje zaufanie, tematu zdrady unika, nie chce wyjaśnić tego co się stało, najlepiej żebym zapomniał, i wmawia mi że to była tylko pisanina jak i jej kochaś z którym miałem okazję rozmawiać.
Czy pisząc ze ma ochotę na ostrzejszy sex niż ostatnio albo tym razem nic nie będzie bo zbliża się jej okres to tylko pisanina? Wysyłała mu zdjęcia, nagie, w bieliżnie, z łazienki w pracy, wszelkie...
Jeśli to moje dziecko nie chcę go stracić, ją samą bardzo kochałem i marzyłem o założeniu rodziny właśnie z nią.
Traktuje mnie jak naiwnego, w dodatku nie ma z jej strony pełnej szczerości...
Raz się przyznała ale później zaprzeczyła.
Co ona chce w ten sposób budować? Fundować mi życie w kłamstwie? Wpadłem w nerwice, trafiłem nawet na pogotowie po nocnym koszmarze, nawet nie raz. Myślałem że mam zawał, serce waliło, zawroty głowy, nogi jak z waty... Z jej strony początkowo zero reakcji, znajomi itp, dopiero później troche było widać po niej jakąś reakcję. Teraz walczę z nerwami, stresem itp. W którą stronę iść?
Czy z taką osobą można cokolwiek próbować budować?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku