Forum dyskusyjne

RE: dla szukających terapii -podsumowanie

Autor: TwardowskiPan   Data: 2018-10-26, 08:54:02               

To jest najlepsze podsumowanie waszej obecności na terapii. Waszej ewentualnej obecności. Z tym się zderzycie, z takim podejściem. Popatrzcie ile rzeczy jedna osoba była w stanie mi zarzucić jako błędy MOJE w terapii...przecież to nie realne żeby spełnić ten standard. A przypominam, że to ty płacisz terapeucie, a nie odwrotnie.

Napisałem o swoich doświadczeniach i podsumowaniem jest lista kilkunastu moich błędów. Cały czas "twoja wina, twoja wina twoja niezwykle wielka, bardzo wielka wina"...już pomijam że połowa z nich to złośliwości i nadinterpretacje. Sams od początku się mnie czepia i tak jej zostało po prostu, ale zastanówmy się nad standardem, który sama tutaj stworzyła. Do tej listy można by pewnie dopisać ze 100 innych pkt...czy to jest realne? Żeby to wszystko wprowadzić w życie?

Tym bardziej w dobie poradników, reklam, marketingu itd...Co ja tu mogę dodać. Przyszedłem z żalem, własnymi emocjami, w końcu piszę o przegranej bitwie w jakimś sensie. A zobaczcie jakie jest tego podsumowanie. Zobaczcie gdzie te moje wszystkie emocje, zawiedzione nadzieje zostały spuszczone. Po prostu w kiblu. Tak to wygląda.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku