Forum dyskusyjne

Wygrać z agorafobią,nerwicą lękową&atakami paniki

Autor: Agorafobiq   Data: 2018-10-19, 20:42:51               

Cierpię na agorafobię od dobrych kilku lat. Jak każdy obeznany w temacie wie doskonale co się kryje za zasłoną tej choroby psychosomatycznej.
Niedawno miałem okazję przeczytać książkę "Nie mów do mnie nie bój się" Alex Staudinger - polskiego autora po psychologii. Ta książka zrobiła na mnie takie wrażenie, tak bardzo odmieniła moje spojrzenie na siebie i na pozostawione piętno tej niszczycielskiej choroby, że mam ochotę głosić o tej książce wszędzie i każdemu.
Tak , zapewne uległem euforii. Ale tej książki nie napisał Amerykanin z kraju w którym wszystko jest możliwe , nie Niemiec gdzie opieka medyczna jest wyśmienita a napisała ją osoba z naszego kraju z Polski. Pisana jest dla osób dotkniętych ale i do ich bliskich, aby mogli zrozumieć wagę problemu. To nie jest poradnik a mieszanka autobiografii - powieści psychologicznej.Zresztą oceńcie sami.Ta książka to BIBLIA każdego chorego i ich bliskich.Alex Staudinger NIE MÓW DO MNIE NIE BÓJ SIĘ!!! Byłem jednym z recenzentów tego dzieła. Ta książka odmieniła moje życie i będę to powtarzać jeszcze wielokrotnie.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku