Forum dyskusyjne

jestem facetem z cyckami

Autor: Aleksanderx6   Data: 2018-06-12, 02:16:19               

Mam 22 lata, studiuję, mieszkam sama, prowadzę samodzielne życie. I nie czuję się kobietą.

Już od jakiegoś czasu chodzi mi to po głowie, od dziecka. Zaczęło się od mojej seksualności i tego, że podobały mi się dziewczynki. Obecnie jestem lesbijką, mam za sobą jeden związek z dziewczyną i czuję pociąg wyłącznie do kobiet. Dosyć długo wydawało mi się, że to normalne w moim wypadku "być chłopczycą", ale im dłużej żyję, tym bardziej widzę, że nie podoba mi się moje życie. Z zazdrością patrzę na facetów na siłowni i to, jak łatwo im idzie wyrobienie sobie mięśni. To, jak łatwo im poderwać laskę w klubie czy nawet durnej kawiarni. Zazdroszczę im wysokiego wzrostu, brody i stylu życia. Po prostu, im dłużej żyję, tym bardziej czuję, że coraz mniej we mnie kobiety. I tak sobie myslę, dlaczego musiało się tak stać, że urodziłam się w tym ciele?

Jakiś rok temu nawiązałam przez internet kontakt z młodym chłopakiem (maturzystą), który jest w dokładnie odwrotnej sytuacji co ja (czuje się bardziej kobietą). Rozmawiamy całymi dniami o naszych problemach i coraz bardziej dzięki niemu widze, że to jakiś błąd, że urodziłam się kobietą.

Logicznym wyjściem byłoby wybrać się do lekarza po opinię psychiatryczną i rozpocząć terapię zmiany płci, ale jak sobie myslę, że na tle tych facetów z siłowni i tak byłabym po kuracji testosteronem tylko niedorobionym wymoczkiem, który i tak nigdy nie będzie się z nimi równał, to zastanawiam się, czy z dwojga złego nie lepiej pozostać po prostu seksowną lesbijką. I to też wydaje się logiczne. Tylko dlaczego muszę się tak z tym męczyć? Czuję się nieszczęśliwa.

Generalnie nie wiem nawet, po co to wszystko piszę. Nie zmieni to rzeczywistości, ale jest mi cholernie ciężko.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku