Forum dyskusyjne

Dwie twarze

Autor: kasia3277   Data: 2018-05-08, 15:36:03               

Mam znajomego, który robi na ludziach naprawdę pozytywne wrażenie (zwłaszcza na kobietach). Mogę nawet powiedzieć, że nie znam osoby o takim sposobie bycia. Czarujący, charyzmatyczny, inteligentny potrafi mówić ciekawie na przeróżne tematy, ma poczucie humoru i nawet jeśli gada głupoty ludzie się śmieją nie wiadomo z czego. Na fb często wstawia mądre cytaty, posty pokazujące wrażliwość na krzywdę ludzi i zwierząt i dyskutuje o tym.Jest życzliwy,potrafi służyć dobrą radą a nawet być pomocny.
A teraz druga strona medalu. Kobiety traktuje dość przedmiotowo. Seks jest dla niego priorytetem. Potrafi uwodzić świdrującym przenikliwym spojrzeniem,a potem okazuje się, że ma w sobie tyle zmysłowości co słoń:). Najchętniej ostro, byle jak byle gdzie tak, żeby on był zadowolony. Gdy to wychodzi na jaw większość kobiet (przynajmniej te które znam) nie ma ochoty na żaden bliższy kontakt i wtedy on nie potrafi tego zrozumieć. Już nie jest czarujący. Potrafi obrazić ją jeżeli nie chciała- i nie osiągnął swojego celu. Gdy złoży komuś jakąś niemoralną propozycję ( np seks w lesie) kobieta czuje się urażona, mówi mu co o tym myśli to on stwierdza niewinnym głosem, że tylko żartował.
Ostatnio rozmawiałyśmy o tym z kilkoma koleżankami.Wszystkie stwierdziłyśmy, że mimo 30-tki na karku nie poznały nigdy kogoś takiego. Dwie strony medalu-z jednej strony facet posiadający dużo pozytywnych cech do którego ludzie lgną- z drugiej erotoman czerpiący wzorce z filmów porno dla którego kobieta służy do jednego.Jedna znajoma, która się kilka razy z nim umówiła, że chciała takiego faceta bez tej ciemnej strony osobowości:). Dwie twarze czy po prostu dobry aktor?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku