Forum dyskusyjne

Relacje mojej dziewczyny z jej matką

Autor: wositelec   Data: 2018-05-01, 17:15:28               

Mam następujący problem: w moim związku pojawił się mały kryzys. Jestem z dziewczyną już ponad 3 lata, nie mieszkamy razem, ale spotykamy się średnio 3-4 razy w tygodniu (czasami u mnie nocowała). Od roku jesteśmy zaręczeni. Niestety, ostatnio pojawiły się drobne problemy.

Kilka miesięcy temu zadzwoniła do mnie z awanturą i chciała zerwać. Starała się mnie do tego przekonać, ja oczywiście przyjąłem to "na chłodno" i nie błagałem z płaczem, żeby tego nie robiła, aby nie pogorszyć sytuacji. Nie odzywałem się do niej około dwóch godzin, a potem do mnie zadzwoniła z tekstem: "Czemu się nie odzywasz? Nie wytrzymałabym bez ciebie jednego dnia". Okazało się, że tamten telefon kazała wykonać jej matka. Pogodziliśmy się.

Niestety, kilka dni temu sytuacja się powtórzyła. Poszło o koszty wesela, które ma odbyć się za 2 lata, a które moim zdaniem (i zdaniem mojej rodziny) jest trochę za drogie (około 40 000-45 000 zł, razem z poprawinami). Moja dziewczyna znów została namówiona przez matkę do zerwania. Zerwała ze mną na dwa dni (przez telefon), było kilka kłótni, potem się spotkaliśmy, przeprosiliśmy i wróciliśmy do siebie. Matka dalej jest przeciwna związkowi.

Co należy robić? Nie chcę stracić mojej dziewczyny, ponieważ bardzo ją kocham i chciałbym, żeby w przyszłości została moją żoną.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku