Forum dyskusyjne

??

Autor: ankaa1985   Data: 2018-04-25, 01:29:14               

Hejo :)

Takie szybciutkie pytanie, temat rozważań i prośba o interpretacje w sumie. Poznałam fajnego faceta jakiś czas temu - po rozwodzie z dwójka dzieci. Spotykaliśmy się dosyć intensywnie przez jakieś 2 miechy. Było miło i super extra ale jak to przy romansach błysk bywa błysk minął i nagle zaczęło mu brakować czasu. Wiec dałam sobie spokój przechadzać w trym zostańmy kumplami ( w domyśle mając ze znajomość umrze śmiercią naturalna po jakimś czasie). Otóż nie do końca umarła. Coś tam posypaliśmy do siebie sporadycznie. Ostatnio jakoś trochę woecej o umówiliśmy się na kawe. Przegadaliśmy 12 godzin i skończyliśmy w łóżku. Postanowiłam wyklarować sytuacje i zapytałam po co to spotkanie i co dalej? Ma być seks bez zobowiązań czy zwiazek?
I teraz uwaga usłyszałam: "mam wolne 2 dni w miesiącu od pracy i dzieci. Na tym ciężko budować zwiazek. Ale dobrze mi z Tobą i nie chodzi tylko o seks. Po prostu nie mam planów by przedstawiać Cię moim dzieciom a to musiałbym zrobić gdybyśmy zostali para".
Uznałam Ok - fajnie mi się z Tobą spędza czas wiec jak bede miała czas wtedy gdy Ty będziesz go miał to mogę się z Tobą spotkać - bez spiny.
Od tamtego wspólnego dnia/nocy koleś zaczął do mnie dziennie pisać i dzwonić i zaprosił mnie do swojego domku letniego na swój kolejny wolny dzień czyli dziś. Ale nagle okazało się ze musi wziąć tam ze sobą syna, niemniej bardzo by chciał bym tez przyjechała i mogła zobaczyć go w roli taty. No wiec, głównie z ciekawości, pojechałam. Było miło złapałam z młodym (12 lat) fajny kontakt. Po jakiś 3h powiedziałam pa pa i pojechałam do domu mimo protestow ze strony kolesia. Później dostałam wiadomość, ze jego syn był mną zachwycony i ze generalnie ten dzień był idealny podobnie jak ja.
I moja rozkmina polega na tym ze o co facetowi chodzi? Najpierw nie jest gotowy by mnie przedstawić dzieciom a potem zaprasza mnie bym spędziła dzień z nim i jego synem. Co więcej zostawił mnie z nim sama na jakiś czas bo widział ze zajęliśmy się układaniem kostki Rubika wiec poszedl sobie coś tam poogarniac.
Jakieś pomysły? Podpowiedzi? Rady?
Z góry dzięki 😁😁

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku