Forum dyskusyjne

RE: Sams

Autor: mimbla1   Data: 2018-04-18, 15:01:13               

Sams, do praktykowania tej "wolności wyrażania siebie mimo grupy" niezbędne jest .... istnienie grupy. Do lustra się tego nie da zrobić :):):) zatem ewidentnie grupa jest Ci bardzo, bardzo potrzebna. W czym nie ma nic złego. Byle nie zakłamywać.

Jako moderator społeczny wcale nie mam możliwości banowania. Mam możliwość tylko kasowania postów, a i to tylko w całości, wybiórczo fragmentu nie mogę wykasować, co bywa bardzo niewygodne. Nie do mnie hasełko "macie swoje bany" :) ja nie mam, a wątpię czy Admin skrupulatnie te forumowe dyskusje czyta co dzień.

To, że oceniłam Twoje wypowiedzi jako nierówne nie oznacza, że we mnie budzi to jakieś silne uczucia ambiwalentne. Tu się nie ma co emocjonować, jak na razie zalety Twojego pisania na forum w mojej opinii przewyższają wady. Co sobie całkiem spokojnie oceniam, tak "na teraz".

A tak a propos tego "primum non nocere" to ja to wplątałam w rozmowę. Wprawdzie silnie się to kojarzy z medycyną i leczeniem, ale ja osobiście zauważyłam ogromne zalety stosowania się do tej zasady w znacznie szerszym zakresie. A nauczyłam się zajmując się czymś innym, postępowaniami naprawczymi w przedsiębiorstwach różnych. Wiesz, wchodzi taki ktoś fachowy z zewnątrz i ma coś z zastanym stanem niewesołym zrobić sensownie i przed spektakularną upadłością podmiot gospodarczy uchronić. Jeśli ten ktoś nie zacznie od "primum non nocere" to zawali postępowanie naprawcze z całą pewnością, a w przedsiębiorstwie zdecydowanie wyraźniej to widać. Mnie się ta zasada w życiu sprawdza, ale nie ma silnego emocjonalnego ładunku.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku