Forum dyskusyjne

RE:od moderacji

Autor: sams2   Data: 2018-04-17, 09:02:12               

Spoko Mimbla, to moja ostatnia wypowiedź w tym wątku.
Będzie łagodna jak k..pka niemowlęcia.

Zauważam że:
prawie nikt z osób atakujących mój sposób wypowiedzi nie odniósł się konstruktywnie do samego wątku

za to sporo osób odniosło się do moich wypowiedzi (jak często się to zdarza)

postawiliście mnie - jak często - w miejscu figury (Zła, Dobra, Świadomości etc, etc) i teraz dla dobra własnego i procesu grupowego kopiecie figurę

po coś wam to jest potrzebne (przypuszczam że wiem po co)i mnie to nie przeszkadza, nawet z oddali bawi, więc jeśli o mnie chodzi- bawcie się śmiało i z korzyścią dla siebie

wasze założenie o "pomaganiu" jest iluzją. Ja tej iluzji nie podzielam, bardzo mi przykro, ale nie. Pomoc profesjonalna -wbrew waszym pobożnym życzeniom zbawiania i bycia zbawianym-jest tylko i wyłącznie gabinetach u ogarniętych i do tego przygotowanych psycho. Tu jest życie o wszystkich barwach, otwarte "forum dyskusyjne" jak nazwa głosi a nie pomoc on-line. Tu się z nikim nie "pracuje". Bo byłaby to karykatura. Ktoś kto to myli będzie cierpiał, tak jak cierpi się od iluzji.

idę tylko i wyłącznie za własnym procesem. Jak każdy.

proponuję zastanowienie się - tak jak w przypadku Fatum- co wam figura sams robi i dlaczego, i życzę powodzenia w tej refleksji. Ja przypuszczam że wiem jaka bywa tutaj pozycja sams i co moja figura (nick sams) robi w procesie grupowym.

Co do samej autorki- poniżej na liście jest wątek założony przez Ona38 - serdecznie zapraszam do poczytania. Jako memento jak taka zabawa w bajki się kończy.

Utyskiwanie na złą sams to tutejszy stały element gry. Dla mnie coraz nudniejszy, ale rozumiem.
Miłego dnia dla wszystkich.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku