Forum dyskusyjne

RE: Człowieczeństwo. Adamos325 i 2020rok........

Autor: Adamos325   Data: 2020-02-04, 15:49:31               

U mnie różnie, górki i pod górkę, pewnie jak trochę u każdego? - czasami latem pod niebem, a czasami chodzę blisko przy ziemi - to pewnie dlatego żebym za bardzo nie odleciał? :) - i nie zapomniał że jestem jeszcze człowiekiem... ;), z pewnymi zadaniami do wykonania.

Ogólnie jest dobrze a nawet bardzo dobrze i zycie i ludzie mnie kręci - ale czasami codzienność też mnie dopada... Ogólnie jestem chyba silnym człowiekiem, lubię wyzwania i nie boję się życia - ale jak za często pod górkę, to sił trochę ubywa... :) Wtedy potrzebne jest coś lub ktoś inspirującego - tam siły wracają, aż do zderzenia znów z życiem:)

Teraz oglądam film o Fridzie Khalo - i o jej marzeniach, realiach i też walce z życiem... Może szła swoją drogą, Boga tam zbyt często nie było - ale była prawdziwą kobietą, podoba mi się jej odwaga i artyzm :) Ja jestem chyba trochę podobny - tylko trochę więcej Boga u mnie i jego miłości. Ale... w trudnościach, tym bardziej rozumiem Fridę - i szerzej, walkę, poszukiwanie człowieka, człowieczeństwa. Choć jestem trochę inny, więcej we mnie metafizyki i miłości - to czasami widzę twardą ziemię. W kościele lub w muzeum lub w lesie odlatuję ;)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku