Forum dyskusyjne

Czy mogę liczyć na powrót

Autor: sensodyne   Data: 2018-03-14, 20:08:31               

3 lata temu zakończyłam bardzo toksyczny związek i od tamtej pory z nikim się nie widywałam. po jakiś czas ktoś zaprosił mnie na randkę ale ja odmawiałam a dwa razy zdecydowałam się wyjść lecz nie chciałam kontynuować znajomości.
5 miesiące temu poznałam bardzo sympatycznego mężczyznę z którym chciałam rozmawiać i z którym czułam się jakbym znała go od zawsze i postanowiłam spróbować. bardzo ciężko było mi zaufać i mimo dobrego początku znajomości to wraz z jej rozwojem bałam się coraz bardziej. partner bardzo mi pomagał i mimo tego że nie zdradziłam mu szczegółów poprzedniego związku to starał się mnie wspierać i ciągle dopytywał jak mi pomóc i co ma zrobić. niestety, nie potrafiłam tego docenić i zamknęłam się w sobie tak bardzo bojąc się że mnie skrzywdzi tak jak poprzedni. w końcu mój mężczyzna miał dosyć i skończył naszą relację. powiedział że nie pasujemy do siebie i że nic do mnie nie czuje a myślał co zrobić już od pewnego czasu.
od naszego rozstania minęły 2 miesiące w czasie których poukładałam sobie wszystko. staram się wyzbyć lęków wobec nowo poznanych osób, myśleć pozytywnie, nie wpajać sobie tego że każdy mnie skrzywdzi. nie mogę jednak zapomnieć o tym mężczyźnie z którym się ostatnio spotykałam. wiem że nasze rozstanie było z mojej winy. wiem że się nie starałam, nie doceniałam tego co robił i pod koniec naszego związku bałam się nawet do niego zadzwonić. chciałabym wszystko zacząć z nim wszystko od początku bo wiem jaki jest wartościowy. niestety ale przez moje zachowanie wątpię czy on ma takie zdanie o mnie. poradzcie jak w tej sytuacji mogę się zachować.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku