Forum dyskusyjne

RE: Krasomówca i Madziuleczka

Autor: Adamos325   Data: 2018-02-15, 23:14:26               

Madziuleczka - Dziękuję za mądry wpis i oświecenie mnie ;) - i piszę to bez sarkazmu.
Lubię mądre pisanie, wypowiedzi, z odrobiną humoru - a Ty tak teraz napisałaś, masz u mnie plusa i lubię Cię ;))

Wiem, że Ty lubisz pisać, bardziej piszesz psychologicznie - a ja Cię lubię przez to czytać, ja piszę trochę inaczej czasami albo za często :), Fatum może też trochę - ale też dobrze że nie są wszyscy jednakowi, nawet porządne są różne punkty widzenia, bogate wypowiedzi (znów patos ;) ) życie byłoby nudne... Przecież jesteś na tym forum już chyba długo, znasz każdego styl pisania - więc możesz, nie musisz nas czytać, ci co Ci zbyt mię odpowiadają - ja np. tak czynię :) Ale może myślisz że przez takie wypowiedzi obniżamy rangę, status tego forum... - a Ty jesteś ambitna i chciałabyś zawsze wysoko? ;)

Jesteś matematyczno-psychologiczna - a my też czerpiemy z humanizmu (patos? - widzisz, mimochodem nauczyłaś używania przeze mnie patosów ;) - więc dobrze że rozmawiamy... :)

Widzę że załapałaś mnie za słówko, plus dla Ciebie - masz rację, zauważalna jesteś - nie przywidziałem tego. Złapałem się we własne sidła :) Mógłbym to wyjaśnić, ale byłoby to trochę dłuższe i szersze wyjaśnianie - więc nie będę.

A dlaczego tak "przyczepiłaś się" do tego słówka "zazdrosna", masz tu jakąś słabość? - ja tylko napisałem tak to mimochodem, wtrąciłem, ogólnie, przyszło mi do głowy jako przykład - a Ty położyłaś temu taki nacisk, i sam się teraz zastanawiam dlaczego? ;)

Dobra, postawiłaś mnie do pionu - zaczynam się ogarniać ;) Fatum, koniec z naszymi rozmowami - teraz będę prowadził tylko filozoficzne i psychologiczne dysputy z Madziulką - bo... ona takie lubi, a co, trzeba spełniać prośby kobiet, choć od czasu do czasu ;)) Ty Fatum nie potrafisz zadbać o intelektualne potrzeby Madziulki :)) Zresztą, Madziulka w swoim szerokim spojrzeniu filozoficzno-psychologicznym - to czuję, że chciałaby być traktowana jako mężczyzna, a nie jako kobieta - tu nie ma rozróżnienia płci. Tylko my tak nisko mierzymy... ;)), mamy takie niskie potrzeby - które nijak nie można przyrównać do psychologii. To jakieś farmazony - nie wiadomo co to jest? ;) - więc Ciebie też Fatum trzeba postawić do pionu :)

Sorry, Madziulka - złapałem trochę weny twórczej, a przecież przed chwilą pisałem że Cię lubię - i dalej tak jest! To tylko mały popis mojej wyobraźni i inteligencji - a co, a powiedziałaby Fatum ;))

Znów zaniżyłem-poniżyłem forum - to boskie forum... - oj dziewczyny, jesteście KOCHANE!! :))

Jeszcze jedno - Madziulka, przecież ja na tym forum pojawiam się teraz sporadycznie, raz na tydzień, coś tam wtrącę, chyba że ktoś mnie wywoła tak jak Ty teraz ;) - więc jakim sposobem mogę zaniżać jeszcze poziom tego forum... - za bardzo nie rozumiem? - poprzez tylko czytanie, bez wypowiadania się, też s zaniża poziom forum? No wybacz - to chyba jakaś nową ideologię tworzysz :)) Rozumiem Twoje pretensje do Fatum - ale ja jestem całkiem niewinny, no, może odrobinę winny ;) - tak ciut, ciut, na nosku :))

Krasomówstwo? - nie, ja na tym forum poszerzam trochę swoją wiedzę, różne punkty widzenia i nabieram sił (którą aktualnie swoim szerokim spojrzeniem i humorem najbardziej daje mi Fatum ;) ) - a chyba to mogę? No chyba że Ty chcesz przejąć pałeczkę? :) - ale ostrzegam, leniwy i wymagający jestem, nie wiem czy będziesz potrafiła? ;)

Twoje zdanie Madziuleczka cenimy, jak najbardziej - ale każdemu wolno czytać, wypowiadać się, nie tylko od razu psychologom i filozofom :), no i musimy też być sobą - z aktorstwem mało miałem jeszcze do czynienia, więc na forum jeszcze tej umiejętności chyba już nie będę się uczył ;)

Ale Twoją wypowiedź przeczytałem poważnie, rozważyłem - i trochę się dostosuję, jeśli będę mógł, będę brał pod uwagę choć trochę Fatum na tym straci..., no ale ona ma przecież mojego maila, niech skorzysta ;)

Dziękuję, za rozmowę.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku