Forum dyskusyjne

PS Siostro skłamałam

Autor: Mirabelle   Data: 2018-02-15, 22:49:19               

Po głębszym namyśle przyznaję, że typ mentalny Nullo kojarzy mi się z pozornie "biedakiem co zawsze mu wiatr w oczy". Tłumi emocje. Nakręca się -w środku powoli gotuje swoim myśleniem i roszczeniami wobec kobiet. Sfrustrowany.
Czuje gniew. Jak jakąś dorwie to potem ma okazję odreagować tę tłumioną latami złość do kobiet (może do matki) i jest acting out- nagły szał i na fazie duszenie poduszką.
Przykład z życia.
To nie o Nullo-jego nie znam-ale mentalnie tacy faceci w przyrodzie występują. Jeden mi znajomy w akcie agresji -4 miesieczne dziecko krzyczało wbrew jego oczekiwaniom i uderzyl je otwartą ręką. To są sytuacje budzące moje oburzenie. Jestem wkurw" jak coś takiego chodzi po wolności.A chodzą, bo kobiety ich chronią.
Szczerze życzę Nullo by kimś takim nie był/ani się nie stał. By ktoś mu pomógł poradzić sobie ze sobą samym.
Nienawiść do kobiet pomieszana z poczuciem bycia niechcianym i odrzucanym to jest niezła mieszanka wybuchowa jak dla mnie.
Nie wnikam. To tylko moje może naprawdę całkowicie bezzasadne wyobrażenia nie mające związku z rzeczywistością i tym kim jest Nullo. Naprawdę mam nadzieję, że tak jest.
Dobranoc.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku