Forum dyskusyjne

RE: marconi..i trzy grosze bez ogonka :)

Autor: bezogonka   Data: 2018-04-29, 12:03:59               

Amelio
Nie będę się spierać :) Jestem przekonana, że nie muszę, bo choć różnimy się nieco (i bardzo dobrze) czytam intencjonalność Twoich wypowiedzi i jestem przekonana, że nie przeszłabyś obojętnie , gdy uzyskałabyś pewność, że łamane są podstawowe prawa człowieka (niezależnie od płci).
Dla mnie ważnym było samo poruszenie tego tematu-odświeżenie, byśmy nie zapomniały, bo to my jesteśmy spadkobierczyniami(to w naszych głowach tkwią te schematy i jakiś nielogiczny żal..). Mam nadzieję, tak to widzę, że pokolenia mileniaków rozpoczynają naprawdę nową erę.
Choćbyśmy bardzo się starały, to w ich głowach już tego żalu nie ma, co uważam za ogromne "ich" zwycięstwo. Został rozmontowany ,Amelio, a kolejne pokolenia go pochowają.
Byłam zawsze samowolna i ta "samowolka" odcisnęła się piętnem na wszystkim czego dotknął mój umysł i emocje(serce)..i choć może zdać się to głupie..to często wracałam do pierwszego niemieckiego filmu sf "Metropolis", do lapidarnego przesłania artysty z początku XX wieku .. :)
Prostota pozwala zrzucić z siebie jarzmo schematów.

ps. wybacz, że nie będę punktować Twoich rozważań..nie wiem czy na to liczyłaś..Powiedziałam w tym temacie wszystko co uznałam za słuszne, choć w innym wątku :)
Ale czytam Ciebie z przyjemnością. :) Pozdrawiam.


Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku