Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowaną wiadomość

RE: Szwecja wprowadza wymóg uzyskiwania

Autor: sams2   Data: 2018-01-07, 00:50:32               

Moonlight
Ja nie szukam pomocy. Po prostu tworzę sobie świat na podstawie własnego doświadczenia, jak każdy normalny człowiek, z daleka od statystyk. Jesli ty wolisz wypierać, że istnieje problem molestowania, przemocy, "wartości tradycyjnych", które już same w sobie są przemocowym narzuceniem ról ("powinność małżeńska" jak tu ładnie wyszło) to mnie to rybka. Masz swój świat i czujesz się w nim fajnie, bo jest "swojski". Tak wiem, MeToo to wymyślona akcja celebrytów, my na polskiej wsi molestowania nie mamy.

Jasne jest i oczywiste, że "realna przemoc" nie może być ujęta w statystyki. Żadne badanie nie ujmie "realnej przemocy". No i te 42 tys/28 krajów (150O kobiet na kraj )na tle 38 milionowego narodu to daje porażającą trafność. Te 1500 kobiet nazwą gwałt w małżeństwie spełnianiem powinności i po statystykach :).

Nie wiem co wy prawacy i faszyści macie z tą Szwecją, jakiś kompleks chyba. Do jakichkolwiek pragmatycznych rozwiązań skandynawskich histerycznej Polsce daleko, więc nie masz się co bać, że będziesz musiała wyrażać zgodę na seks na piśmie i że facet nie zrozumie twojej zgody. Szwedzi- jak już lubisz statystyki- przodują we "wskaźnikach szczęścia", stabilności i bogactwa. Jak to może być skoro tam policja wobec masowych gwałtów bezradna?

Już 30% zgwałconych polek doczekało się interwencji wspaniałej polskiej policji, pełen sukces i możemy osiąść na laurach. Może powinnaś pracować ze zgwałconymi kobietami: wyciągniesz statystyki i powiesz im, że statystycznie nic się nie stało. Na razie dzięki bezmyślnym statystykom i propagandzie idziemy w stronę totalitarnego zaprzeczenia wolności jednostki (rejestr gwałcicieli, kary, powinności). Ale jednak kultura się zmienia, i moje gadanie tego nie zmieni w żaden sposób. Mentalność kobiet się zmienia w kierunku poczucia własnej wartości i tak trzymać! :)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku