Forum dyskusyjne

RE: Akt - odsłona 1

Autor: Adamos325   Data: 2018-02-12, 19:03:20               

To Ty jeszcze w to wątpisz?? - jak nie widzę innych kobiet i nie rozmawiam z nimi... - to jestem bardzo stały w uczuciach! ;)
Lubię kobiety - ale jestem uczciwy - chyba nie potrafiłbym tak bezczelnie i perfidnie kłamać w żywe oczy - oprócz komplementów... ;) - łatwo by można było chyba mnie wyczuć :)
Dużo zależałoby też pewnie od postępowania, podejścia i uczuć kobiety - czy bym był jej wierny i tylko jej pilnował ;)
A swoją drogą - sam jestem ciekawy jakby to było? - a Wy jak mnie oceniacie... Może oprócz Ciebie Fatum, niech się wypowie Feelka :), Sms2, lubię jej chłód i rzeczowe podejście :), Tulu, no i wszyscy kto chce...
Świat jest dziś liberalny - ale jakbym żył na bezludnej wyspie, we dwoje, to bym nie miał Najmniejszych problemów! ! ;))

Także Fatum całkiem nie musisz we mnie wątpić, pamiętałbym o Tobie - i jakby żona, ukochana mi pozwoliła, to bym Cię też czasami odwiedził - na kawkę i słodkie ciasteczko ;) Tylko że ja lubię rozmowy kameralne - więc musielibyśmy umawiać się tylko we dwoje - a tu też już występuje pewne ryzyko... ;)) Pewnie bym Cię Kochał, traktował jako Przyjaciela, powierczynię - albo bym Cię Znienawidził!!! ;))) No, chyba, że byś była taka jak Sms2 - wtedy byłby tylko spokój i merytoryczność ;) - ale/i bym Cię częściej odwiedzał... :)

Jak Ty umiesz wkręcać... i zabierać czas - to już jest dla mnie lampka ostrzegająca ;)
Ale wiem - Ty powiesz, że to ja taki jestem! - więc o co pretensje do Ciebie?? - o moje własne słabości?!

Strasznie intrygująca z Ciebie osoba! - dlatego nie mogę z Tobą częściej rozmawiać niż raz na tydzień! ;) Rozładowujesz albo ładujesz mi akumulatory - a ja cenię/lubię też spokój, co roku bardziej ;)) Ale jutro na Ostatki, to Cię zapraszam - za małym szaleństwem cały czas jeszcze jestem ;)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku